2Lt Triukas. Padangų protektoriaus gylio patikrinimas.

Kaip žinia, žieminių padangų minimalus leistinas protektoriaus gylis turi būti 3mm, o vasarinių – 1,6mm. Protektorius užtikrina sklandų sukibimą su kelio danga stabdant ar manevruojant, jo įtaka ypač pasireiškia šlapiame ar apsnigtame kelyje. Žemiau matome video, kuriame testuojama  padangų protektoriaus įtaka stabdymui. Pirmasis automobilis turi 8mm protektoriaus, o antrasis 1,8mm. Įprastos situacijos kelyje rezultatą galite matyti patys.

Padangų protektoriaus gylis matuojamas nuo padangos paviršiaus iki padangų rašto griovelio dugno. Tam naudojami specialūs padangų gylio matuokliai.padangu protektoriaus gylio matuoklis Jeigu tokio po ranka neturite, galite pasinaudoti paprastu triuku – tiesiog pridėkite 2Lt monetą prie padangos protektoriaus briauna į griovelį ir pažiūrėkite, kaip giliai moneta įsideda. Jeigu padangos protektorius yra aukščiau geltonos dalies, tai padangos protektorius atitinka 3mm minimumą. Jeigu žemiau – tokią padangą rekomenduojama keisti arba važinėti itin atsargiai.

Žemiau matome, kad padangos protektorius jau žymiai mažesnis už leistiną normą.padangu-protektorius (1) padangu-protektorius (2)

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy