Miegamojo Interjeras

Miegamasis – patalpa, kurioje kaupiate jėgas kitai dienai. Tyrimais įrodyta, kad gerai išsimiegojęs žmogus ir aštriau suvokia, ir greičiau reaguoja, todėl svarbiausias ir būtiniausias miegamojo baldas yra patogus gultas – lova su tinkamu čiužiniu, kokybiška pagalve ir šilta natūralios medžiagos antklode.

miegamojo interjerasĮsigydami čiužinį, netaupykite pinigų. Jei išgalite, pirkite kuo brangesnį ir nesidrovėkite parduotuvėje jo išmėginti! O kaipgi kitaip suprasite, koks čiužinys jums yra pats tinkamiausias: spyruoklinis, ortopedinis, latekso ar vandens! Čiužinių kamšalas taip pat gali būti labai įvairus: porolono, medvilnės, jūrų žolių, kokosų plaušų, arklių šerių ir kt. Geriausiai tiktų dvipusis čiužinys: viena jo pusė (vasarinė) prikimšta medvilnės, antroji (žieminė) – vilnos. Ieškodami geriausio čiužinio, nepamirškite pagalvoti ir apie lovos dizainą. Romantikams tiks lova su baldakimu, mėgstantiems klasiką – puošni metalinė lova, minimalizmo gerbėjams – žema medinė lova, o jaunimui veikiausiai patiks čiužinys, padėtas ant grindų. Kad ir kokio dizaino gultą pasirinktumėte, jis turės derintis prie kambario interjero.

Jei miegamasis yra gana didelis, jame statykite arba įmontuokite sieninę drabužių spintą. Joje įtaisykite vietinį apšvietimą, kad gerai matytumėte ten sudėtus daiktus. Miegamajame puikiai tiks ir komoda – tai patogus ir talpus baldas. Jei tik galite, kaip tik šiai patalpai rinkitės baldus ir tekstilę, pagamintą iš natūralių medžiagų (medvilnės arba lino Master Bedroompaklodes, užuolaidas, vilnones antklodes ir kt.). Taip pat tiks šviestuvai, šviesą nukreipiantys į lubas arba švelniai apšviečiančios lempos. Jeigu jums patinka vakare prieš miegą paskaityti, įtaisykite lempą prie lovos – būtų gerai tokią, kurios šviesos pluoštą galima reguliuoti ir kuri turi šviesos intensyvumo reguliatorių.

Prieš statydami lovą pasirinktoje vietoje, išsiaiškinkite, ar miego netrikdys požeminių vandens gyslų sankirtos taškai. Lovos galvūgalį atsukite į šiaurę.

Įrengdami miegamąjį, naudokite kiek įmanoma daugiau natūralių medžiagų. Miegamasis turi būti gerai vėdinamas, pagyvintas kambariniais augalais.

Vienintelis technikos prietaisas miegamajame turėtų būti žadintuvas.

Gerai apgalvokite veidrodžio vietą miegamajame. Manoma, kad prieš lovą esantis veidrodis neigiamai veikia miegančiųjų sveikatą.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy