Prieškambario Įrengimas (Interjeras ir baldai)

Prieškambaris yra būsto vizitinė kortelė – pirmoji patalpa, į kurią įžengia svečiai ir pagal kurią sprendžia, kokie žmonės čia gyvena. Kadangi prieškambaryje užtrunkama labai trumpai, spalva, kuria nudažytos šios patalpos, turi mažai įtakos žmonių savijautai. Pagrindinė sąlyga – kad pasirinkta spalva derėtų prie bendro interjero, o panaudotos apdailos medžiagos būtų praktiškos: atsparios drėgmei ir lengvai valomos.

prieskambarisGrindų dangai geriausiai tinka plytelės, pasižyminčios dideliu atsparumu nusidėvėjimui (PEI 3-5), cheminiam poveikiui ir subraižymams (EN standartus atitinkančios akmens masės plytelės), taip pat turinčios neslidumo indeksą R9. Jei plytelės netinka prie interjero, rinkitės maksimaliai patvarų laminatą (31 klasės) arba natūralaus medžio – ąžuolo, klevo, buko – lentų grindis. Tokiu atveju įsigykite du patiesalus kojoms valyti: šiurkštų ir drėgmę sugeriantį. Jei prieškambaryje įtaisysite drabužių ar batų lentynas, po jomis nedarykite šildomų grindų, nes avalynė, greitai džiūdama, bus sugadinta.

Neužgriozdinkite prieškambario baldais, nes susidarys įspūdis, kad ir visas butas toks pat – nepraeinamas. Arčiau durų statykite spintą arba įtaisykite kabyklą viršutiniams drabužiams, taip pat lentyną arba lentynėlę avalynei. Būtinai pasirūpinkite atskira, vaikams pasiekiama kabykla. Netoli jos turėtų būti veidrodis ir dėklas skėčiams. Įsirenkite ir specialią lentynėlę arba stalčių įvairioms smulkmenoms – raktams, drabužių šepečiui, batų šaukštui, šukoms ir kt. – laikyti.

Prieškambaryje geriau planuokite įmontuotus šviesos šaltinius (virš spintų, prie durų, veidrodžio), o ne sienines lempas arba vieną lempą lubų centre. Apšvietimą prie veidrodžio įrenkite taip, kad būtų apšviečiamas žmogus, bet ne veidrodis. Elektros jungiklius įtaisykite aukščiau, kad šviesą galėtumėte įjungti žengdami į priebutį ir išjungti eidami iš jo.

prieskambarisKaip ekonomiškai įrengti patalpą, jei prieškambaris siauras ir mažas? Pasirinkite šviesius baldus. Patalpą vizualiai padidina veidrodis, tik jo nekabinkite prie galinės sienos, tada patalpa atrodys dar siauresnė ir ilgesnė. Tiks pakabinti prie spintos durų. Rinkitės įmontuojamas lentynas ir spintas. Išnaudokite nišas.

Įtaisykite spintas su stumdomomis, o ne varstomomis durimis. Patalpą vizualiai padidina blizgančios įtempiamosios lubos, arba vadinamosios prancūziškos įtempiamosios lubos.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy