Pagalvės Pasirinkimas Pagal Poreikius

Presente || GiftTurbūt ne vienam yra tekę ryte jaustis, tarsi kas visą naktį per galvą būtų kalęs plaktuku. Teisingai parinkta pagalvė pagerina raumenų poilsį kaklo srityje ir užbaigia miego sistemos bendrą komfortą, o prasta savijauta ryte, pasirodo, labai priklauso nuo pagalvės formos ir dydžio. Ideali pagalvė turėtų palaikyti jūsų sprandą ir galvą tokioje padėtyje, kaip stovint. Norėdami pasirinkti labiausiai tinkančią pagalvę, pirmiausiai, turime išsiaiškinti kokia mėgstamiausia ir dažniausia mūsų miego poza. Pagalvė pagal miegojimo įpročius Mėgstantys miegoti ant nugaros, turėtų rinktis.pagalvę iš porolono „su atmintimi”, kuris išlaiko formą, tarsi prisimena žmogaus galvos padėtį, arba vandens pagalvę. Šios dvi pagalvių rūšys taip pat tinkamos, kai kamuoją sprando skausmai. Miegant ant nugaros taip pat rekomenduojama nedidelė pagalvėlė po keliais. Miegantiems ant šono taip pat rekomenduojama pagalvė tarp kojų, ji padeda ištiesinti stuburą. Po galva reikėtų, pasidėti vidutinio kietumo pagalvę, galinčią palaikyti kaklo padėtį.

Mėgstate miegoti ant pilvo? Deja, tokia miego padėtis nerekomenduojama dėl pernelyg didelio apatinės nugaros dalies įtempimo įr galimų sprando skausmų, tad vertėtų pamąstyti apie miegojimo įpročių keitimą. Palengvinti miegojimo pozos pakeitimą gali išsiugdytas įprotis miegant ant šono apsikabinti ilgą pagalvę, arba, dar geriau, mylimą žmogų. Alergiškiems   žmonėms   reikėtų rinktis pagalves iš sintetinio pluošto, nes jos nekaupia drėgmės ir jose nesiveisia dulkių erkutės.

Conversation Pit

Knarkiantiems, taip pat yra sukurtos specialios pagalvės, kurios palaiko galvą tokioje padėtyje, kad neužkristų liežuvėlis (mažasis gomurys).

Tinkamos pagalvės itin svarbu besilaukiančioms, kadangi jos jaučia skausmus visoje nugaroje. Besilaukiančioms rekomenduojama miegoti ant šono, po galva pasidėjus vieną, jei reikia, ir dvi pagalves (ypač jei kyla rėmuo). Tarp kojų taip pat reikalinga pagalvė. Besilaukiančios mamytės dažnai įsigyja specialią pagalvę, kurią vėliau gali naudoti maitindamos kūdikį. Ant nugaros miegoti nėščiosioms nepatariam, kadangi gimda su vaisiumi gali užspausti kraujagysles ir sutrikdyti kraujotaką.

279/365 - I Don´t Think She Knows That I´m Saying Good-ByeSudėtis, dydis ir kiti svarbūs dalykai

Pačios minkščiausios ir puriausios yra pūkinės pagalvės. Kuo daugiau į pūkų-plunksnų mišinį įdeda plunksnų, tuo pagalvė tampa kietesnė. Taigi, perkant verta žiūrėti koks sudėtyje yra pūkų ir plunksnų santykis. Taip pat minkštos yra sintetinės poliesterio pagalvės. Prie kietesnių pagalvių kategorijos galima priskirti pagalves su vilnos užpildu.

Pagalvės dydis taip pat yra individualus dalykas, tačiau mokslininkų nustatyta, kad idealiausias dydis yra nuo žmogaus pečių, iki pakaušio, o ilgis turėtų būti didesnis, kad vartantis galva nenukristų nuo pagalvės. Tokie dydžiai yra: 40×60 cm, 40×80 cm, 50×70 cm.

Kadangi pagalvės gaminamos standartiškai, norintiems jų ypač žemų, reikia prasegti impilą ir išimti per didelį kiekį užpildo. Tokiu pačiu principu galima pagalvę ir pasididinti, jei ji per žema.
Taigi, pasirinkite tinkamą pagalvę ir… kuo saldžiausių.sapnų ilgomis žiemos naktimis!

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy