Baseino Deniai (Medžiagos ir Įrengimai)

baseino denisBaseino deniai yra itin svarbi baseino aplinkos dalis. Prie baseino jūs tikriausiai praleisite daug daugiau laiko nei pačiame baseine. Deginsitės, žaisite su vaikais ir kt., todėl itin svarbu turėti pakankamai platų baseino denį, kuriame būtų vietos daugeliui veiklų. Greičiausiai norėsite įsirengti denį, kuris eitų aplink visą baseiną ir jame užtektų vietos sustatyti visus baldus, įrangą ir, aiškų, šeimą bei draugus.

Keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį įrengiant baseino aplinką yra: medžiagos (egzistuoja daugybė medžiagų, tinkančių baseinų įrengimui, taigi, galite įsirengti tai kas yra kartu ir funkcionalu ir estetiškai patrauklu bei patiktų jums patiems), saulė ir šešėliai (geriausia baseino denį įrengti toje pusėje, kurioje jis gaus daugiausiai saulės per dieną), ir galiausiai atkreipkite dėmesį, kur galbūt dar norėsite įrengti medinį kubilą, lauko židinį, grilio zoną, kitus laisvalaikio atributus.

Renkantis baseino įrengimo medžiagas

Kaip jau minėta, yra nemažai baseinų deniams skirtų medžiagų. Ką pasirinksite, priklausys tik nuo jūsų pačių skonio ir finansinių galimybių. Žemiau pateikiama keletas denio įrengimo medžiagų variantų.

Mediniai deniai

Medis gan dažnas pasirinkimas įrengiant denius, todėl kad jis lengvai apdirbamas ir turi prieinamą kainą. Tačiau vienas dalykas, kurį turite atminti yra tai, kad medis reikalauja reguliarios priežiūros (dažai/beicas/hermetikas) norint išlaikyti jo blizgesį. Medis yra dažniausias pasirinkimas antžeminiams baseinų deniams, kadangi karkasai irgi būna mediniai.

Kompozitinės medžiagos.

Tai žmogaus sukurtos medžiagos, kurios atrodo kaip medis. Iš tikro, jos yra padarytos iš įvairių medžiagų kaip plastikas, polimerai ir perdirbta mediena. Kompozitiniai baseinų deniai yra daug brangesni nei mediniai, bet reikalauja žymiai mažiau priežiūros ilgu laikotarpiu. Kadangi pati kompozitinių medžiagų prigimtis saugo jas nuo puvimo, pelijimo ir graužikų, tai jos net nėra dažomos ar hermetinamos.

Akmeniniai deniai

Akmenys deniams būna įvairių dydžių ir formų, ir netgi spalvų. Akmenys puikiai tinka suteikti aplinkai natūralios gamtos įvaizdį. Akmuo puikiai derės prie baseino, kuris pats turi dekoratyvinių akmens elementų, krintančių krioklių ir panašiai. Akmuo yra santykinai brangus, bet itin patvarus ir dera prie bet kokio architektūrinio stiliaus.

Betoniniai deniai

Betoninių plokščių baseino deniai būna visokių formų, dydžių ir spalvų. Galite naudoti visas vienodo dydžio plokštes arba maišyti ir sukurti unikalius raštus.

Deniai iš plytelių

Poliruoti paviršiai yra per slidūs naudoti baseinams, todėl naudojamos tik gruoblėto paviršiaus plytelės. Kvadratinės yra pačios dažniausios, bet galite rasti ir skirtingų formų bei dydžių plytelių iš specializuotų parduotuvių.

Tai tik keletas dažniausių baseinų denių medžiagų. Jei pasirinksite tai, kas gerai derinasi su aplinka ir kartu nenuskriaudžia jūsų piniginės, tai džiaugsitės savo baseinu dar daugelį metų.

Mediniai baseinai (Foto galerija)

mediniai baseinai

PrastaiPuiku (2 votes, average: 5.50 out of 10)
Loading...
  1. , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy