Baseino Apranga

baseino-apranga Viešiuosiuose plaukimo baseinuose reikalavimai drabužiams gali būti griežtesni nei viešuosiuose paplūdimiuose, ir vidaus baseinuose griežtesni nei lauko baseinuose.

Pavyzdžiui, šalyse, kur moterims leidžiama degintis be viršutinės dalies paplūdimiuose, to daryti neleidžiama prie baseino, ir reikia vilkėti maudymosi kostiumą. Vyrams avėti batus ir marškinėlius paplūdimyje priimtina, tačiau dažniausiai nepriimtina prie baseinų.

Vidaus baseinai turi griežtesnius reikalavimus aprangai nei lauko baseinai: lauko baseinuose vyrai dažnai dėvi marškinėlius, kad apsisaugotų nuo saulės, bet vidaus baseinuose jie dažniausiai turi būti be viršutinės dalies drabužių.

Paplūdimiuose dauguma žmonių plaukioja su drabužiais ir apranga, bet prie baseinų (ypač vidaus) taisyklės reikalauja rengtis žymiai kuklesnius maudymosi kostiumus, kaip kad lycros glaudės vyrams ar lycros vienos dalies maudymosi kostiumėlius moterims.

Plaukiojimas su drabužiais dažniausiai gali baigtis baseino prižiūrėtojų įspėjimu. Pav. Prancūzijoje plaukimo šortai neleidžiami baseinuose dėl higienos reikalavimų.

burkinisSkandinavų šalyse ir Islandijoje taisyklės dėl drabužių ir hygienos baseinuose yra ypač griežtos. Maudymosi kostiumai kartais yra sudvigubinami (mūvimos dvi glaudės viena ant kitos) kai šokinėjama nuo aukštų tramplynų, taip siekiama išvengti rizikos, kad panėrūs į vandenį iš didelio aukščio maudymosi apranga nesusiplėšytų ir nesudarytų nepatogios situacijos plaukiotojui.

Neseniai Švedijoje kilo skandalas, kai iš baseino buvo išprašyto dvi musulmonės, kurios maudėsi su veido uždangalais. Teismas nusprendė, kad dėl religinių motyvų galima maudytis ir su tokia apranga. Tam tikslui buvo sukurtas specialus maudymosi kostiumas burkinis, kuris dengia visą kūna, išskyrus pėdas, delnus ir veidą.

PrastaiPuiku (2 votes, average: 6.50 out of 10)
Loading...
  1. , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy