Plaukimo Baseinų Vanduo

baseinasYra nemažai vidaus ir lauko baseinų tipų, kurie skiriasi savo dydžiu, naudojimo paskirtimi, formomis ir vandens temperatūra:

  • Žaidimo baseinai – šio tipo baseinai dažniausiai būna labai negilūs, iki 1,5 m gylio. Pagrindinį žaidimų baseino paskirtis yra poilsis, dažniausiai naudojami relaksacijai ir  vandens pasipliuškenimui.

  • Nardymo/plaukimo baseinai – Šio tipo baseinai dažniausiai gilesni nei 2,5 m. Būdami pakankamai gilūs kam nors nuskęsti tokie baseinai turi turėti specialias apsaugines užtvaras ir statomi pagal numatytus saugumo ir eksploatacijos reikalavimus.
  • Laisvos formos baseinas – Šis tipas dažniausiai krantuose turi akmens imitacijas, kurios suteikia natūralios gamtos pojūtį. Šie baseinai populiarūs relaksacijai ir statomi, kad suteiktų aplinkai jaukaus prieglobsčio įspūdį.
  • Plaukimo baseinai – Šio tipo baseinai savo forma būna ilgi ir siauri. Skirti pagrinde distancijų plaukimui.
  • Jacuzzi – Šio tipo baseinai yra negilūs ir skirti vandens masažui bei relaksacijai. Juose naudojamas šiltas vanduo ir srovės, kurios suteikia atpalaiduojamą poveikį.

Kiekvieno tipo baseinas reikalauja skirtingų vandens valymo ir filtravimo sistemų. Kai kurie baseinai turi vandens valymo sistemą, kurie nuolat valo baseino vandenį. Šie baseinai dar vadinami cirkuliaciniais. Kiti baseinai nuolat atnaujina savo vandenį iš išorinio vandens šaltinio ir yra vadinami recirkuliaciniais. Dauguma viešųjų baseinų naudoja recirkuliacijos metodą atnaujinti savo vandenį.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 6.00 out of 10)
Loading...
  1. ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy