Vanduo – Kokį Vandenį Gerti

vanduo

vanduo

Visų pirma švaraus, neužteršto bakterijomis, cheminėmis medžiagomis. Toks vanduo gaunamas naudojant šiuolaikinius valymo įrenginius, buitinius filtrus. Tačiau vanduo gali turėti ir kitų savybių. Jis būna gyvasis, negyvasis arba rūgštinis, jonizuotasis, įmagnetintasis, sidabro, tirpsmo.

Gyvasis vanduo – tai katolitinis elektrolizės būdu gautas vanduo, pasižymintis šarminėmis savybėmis. Jis minkštas, skonis primena lietaus vandenį. Aktyvina visą organizmą, suteikia žvalumo, skatina ląstelių atsinaujinimą, reguliuoja kalcio kiekį kraujyje. Tai paaiškinama tuo, kad sveiko organizmo pH reakcija yra silpnai šarminė, kuo labiau užterštas organizmas, tuo labiau jis „rūgštėja”.

Negyvasis vanduo – tai rūgštinis elektrolizės būdu gautas vanduo, jo savybės baktericidinės, naudojamas dažniausiai išoriškai.

Sidabro vanduo – vanduo, kuriame yra ištirpusių sidabro jonų. Nuo senovės žmonės mesdavo į šulinius sidabrinių monetų, valgydavo iš sidabrinių indų. Būtent sidabro vanduo ne tik naikina bakterijas maiste ar vandenyje, bet ir išlaiko šį poveikį organizme, kovodamas su lėtinėms infekcijomis. Sidabras veiksmingai naikina ir bakterijas, ir virusus. Veikdamas kaip natūralus antibiotikas, sidabras sunaikina per 650 mikrobų rūšių, sukeliančių ligas. Be to, sidabras netoksiškas, jis stimuliuoja kaulų suaugimo procesą, greitina audinių gijimą, stiprina imunitetą. Sidabro jonai vandenį valo aktyviau nei chloras.vanduo

Jonizuotasis vanduo. Neseniai Turkijoje atrastas stipriai jonizuotas vanduo. Tūkstančiai žmonių stebėjo eksperimentus, kuriuos chemikai logiškai neigė: demonstracijai buvo pateikti indai, kurių viename vanduo buvo užterštas naftos produktais, o kitame – kanalizacijos nuotekomis. Įpylus jonizuoto vandens, po 2 vai. abu indai būdavo visiškai švarūs, o teršalai – suskaidyti iki elementariųjų dalelių. Įpylus šio vandens į rezervuarą, ėmė valytis ne tik vanduo, bet ir dalis dugno. Šio vandens veikimo principai mokslininkams dar nėra aiškūs – eksperimentai tęsiami.

Tirpsmo vanduo. Sušalus vandeniui, jo molekulės išsidėsto į tvarkingas kristalų struktūras. Pastebėta, kad kai vanduo iš pradžių užšąla ten, kur nešvaru, ledas būna matinis. Ta ledo dalis, kur vanduo skaidrus, švarus – tai savaime išsivalęs vanduo, tinkamas gerti. Tai vadinamasis tirpsmo vanduo, kuris organizmo viduje keičia vandens molekulių dipolių orientaciją į tvarkingas struktūras, teigiamai veikdamas visus biologinius organizmo procesus.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy