Durys Braižo Grindis

senos durysAliejiniais dažais dažytų durų, palangių, langų rėmų, sienų neplaukite vandeniu su muilu ir soda, nes dažai pagels ir greitai nusilups.Plaukite šiltu vandeniu su amoniaku ( desertinis šaukštas litrui vandens ). Naudokite preparatus aliejiniais dažais dažytiems paviršiams valyti.Paskui nuplaukite šiltu vandeniu ir sausai nušluostykite.

Duris, apkaltas dermentinu, plaukite tik šiltu vandeniu be jokių skalbiklių. Girgždančių durų nemalonaus garso nesigirdės, jei, kilstelėję duris, ant vyrių uždėsite gabaliuką pieštuko grafito. Jis susitrins ir ilgai bus puikus tepalas. Be to, dar galite kilstelėti duris ir įlašinti kelis lašus mašinų alyvos arba vyrius patepti kiaulės taukais.

Jei durys liečia grindis (ir dėl to blogai užsidaro ), kilstelėkite jas ir užmaukite ant vyrio ašies 1 -2 mm metalinį žiedelį. Jei jo neturite, tokį žiedelį galite susukti iš tvirtos vielos. Duris iškelkite, patepkite vyrius, užmaukite metalinį žiedą (arba du ) ir duris vėl įstatykite.

Jei tarp vyrių ir durų yra didelis tarpas ir uždaromos durys užsikerta viršutine dalimi, vyrius truputį pakalkite į rėmą,bet pirma patikrinkite, ar neatsisukę varžtai.

Durys brūžuoja grindis. Ant plonos lentelės priklijuokite stambaus švitrinio popieriaus ir padėkite po durimis. Keliais judesiais pasistenkite nušlifuoti apatinę durų dalį. Jei tai nepadeda, nukelkite duris nuo vyrių ir durų apačią – vietą, kuri siekia grindis, nuobliuokite.

Balkono durims galite pasiūti vatinį kilimėlį iš dekoratyvios medžiagos, kad jis pridengtų durų apačią ir gerai laikytų šilumą. Jį pritvirtinkite į duris įkaltais kabliukais. Norėdami įeiti į balkoną, kilimėlį atsekite nuo kabliukų.

Kad durų spyna lengvai rakintųsi, kartkartėmis išvalykite iš jos dulkes, patepkite alyva. Arba priskutę pieštuko grafito miltelių, supilkite juos į popierinį vamzdelį ir pro rakto skylutę supūskite į spynos vidų.

Jeigu spyna surūdijo, įlašinkite į ją kelis lašus benzino. Raktą, kuris sunkiai rakina, patrinkite vašku arba muilu.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. ,
Komentarų nėra. Būkite pirmas

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy