Grindų Klojimas. Kaip Kloti Grindis

grindŲ klojejaiPatarimai klojantiems grindis:

1. Patikrinkite, ar kambarys simetriškas. Kreivumus išlyginsite dėdami pirmą ir paskutinę lentą. Pradėkite dėti nuo antros lentos, palikite tarpą, kiek siauresnį nei lentos storis. Jį tiksliai išmatavę, išpjaukite pirmąją lentą.

2. Tarp sienos ir pirmosios lentos įkiškite 6 – 8 mm storio pagaliukus. Jie reikalingi todėl, kad medis yra linkęs plėstis. Pradėkite dirbti nuo kairės kambario pusės, baikite dešinėje.

3. Staklės yra labai patogus įrenginys klojant grindis. Jomis galima lengvai ir švariai pjaustyti lentas skersai ir išilgai.

4. Laminuotos lentelės tvirtinamos klijais. Gerai ištepkite klijais visą apatinį lentelės paviršių ir šonus. Galite pasidaryti L formos kaladėlę , kuria labai patogu prispausti lenteles vieną prie kitos. grindu klojimas

5. Kartais tenka grindyse pragręžti skylutes, kad per jas būtų galima pravesti elektros laidus. Išgęžę skylutę nušlifuokite jos kraštus, kad nebūtų atšerpetoję. Į skylutę įstatykite plastmasinį vamzdelį laidams prakišti.

6. Durų staktas kruopščiai išmatuokite. Nepamirškite, kad tarp sienų ir grindų turi likti 6 -8 mm tarpas (taip pat – tarp sienos ir grindlenčių ).

7. Paskutinę lentą, kaip ir pirmąją , teks pritaikyti prie sienos nelygumų.

8. Tarp paskutinės lentos ir sienos turi likti 6 – 8 mm pločio tarpelis. Užkiškite pagaliukus, kuriuos ištrauksite, kai grindų klijai bus išdžiūvę. Parketą galima pakeisti laminuotomis, plastikinėmis arba kamštinėmis grindimis.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 7.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy