Ar Jūsų vardas jau užregistruotas?

Artėjant šventėms pasidovanokite sau originalią dovaną. Domeną su savo vardu arba pavarde.

Pavyzdžiui Kazimieras.lt arba Marijona.lt

Kam galima panaudoti domeną?

Frank Chu and Prince CharlesDažniausiai domenai naudojami asmeninėms svetainėms, tačiau galite jį panaudoti ir savo unikaliam elektroniniam paštui. Pavyzdžiui, jonas@jonaitis.lt arba algimantas@bagdonas.lt

Domenas yra vardas, kuris eina po @ ženklo ir priklauso tik jums. Jums nusipirkus domeną, niekas kitas jau nebegali naudoti šio adreso savo reikmėms. Domenas tampa jūsų nuosavybe, panašiai kaip ir žemės sklypas.

Paskubėkite, nes kasdien užregistruojama šimtai naujų domenų. Kažkas kitas gali nusipirkti jūsų vardo domeną ir jus aplenkti. Čia galioja taisyklė: kas pirmesnis, tas gudresnis.

Patikrinti ir užregistruoti savo naują domeną galite čia:

button

Irašykite į laukelį, kokį vardą norite registruoti ir paspauskite Tikrinti.

image

Jeigu ieškomas domenas dar laisvas, galėsite jį užregistruoti.

Vienas domenas gali turėti neribotą skaičių el. pašto adresų, todėl juos suteikti galite visai savo giminei.

Asmeninis adresas su unikaliu domenu suteikia solidumo tiek ieškant darbo, tiek gyvenime. Tikriausiai ir Jums sukelia šypseną tokie el. pašto adresai kaip zuikytea@one.lt ar tomuxx69@one.lt

Kaip galvojate, ar solidžiai atrodytu kandidatas darbdaviui atsiuntęs CV iš tokio adreso?

Net jei  savo dabartinį el. pašto adresą naudojate daug metų, nebūtina jo atsisakyti. Galite tiesiog nukreipti visus laiškus iš savo senojo pašto į naująjį domeno adresą jusuvardas@jusudomenas.lt.

Domenų skaičius yra ribotas ir jie turi vertę. Jeigu pirmasis užregistruosite savo vardo domeną, vėliau galite sulaukti pelningo pasiūlymo jį parduoti ir užsidirbti.

Dar vienas domeno panaudojimo būdas yra nukreipimas į kitą svetainę. Savo domeną galite nukreipti į Facebook, LinkedIn ar Twitter profilį. Sutikę naują verslo kontaktą galite tiesiog jam pasakyti savo domeno pavadinimą ir jį surinkęs asmuo bus nukreiptas tiesiai į Jūsų profilį.

Domeno kaina metams kainuoja apie 30Lt. Tai puiki investicija į savo solidumą ir reputaciją.

Patarimas, jeigu jūsų vardas su .lt galūne jau užimtas, galite pabandyti nusipirkti tokį patį vardą, tik su kita galūne (vietoj .LT naudoti .COM ar .EU). Vietoje vardo domenui galite naudoti pavardę.

button (3)

Jeigu planuojate domeną naudoti ir kaip savo asmeninę svetainę, tuo pačiu galite įsigyti ir nebrangų svetainės talpinimo planą.

button (4)

Jeigu turite klausimų dėl domenų pirkimo, užduokite juos komentarų skiltyje.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy