Kaip Išsiregistruoti Iš Facebook

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip išsiregistruoti iš Facebook ištrinant anketą ir visą įkeltą informaciją (nuotraukas, pranešimus, komentarus). Po tragiškų įvykių, susijusių su Facebook pažintimis galbūt nusprendėte išsiregistruoti patys, arba ištrinti savo vaiko Facebook anketą.

Prieš pradedant vykdyti trynimo veiksmus reikia pasakyti, jog pilnai Facebook anketa ištrinama per 2 savaites. Per tą laikotarpį turite nebesijungti prie Facebook nei per kompiuterį, nei per mobilųjį telefoną. Šis laikotarpis skirtas persigalvojimui, jeigu nuspręstumėte, kad išsiregistruoti nebenorite.

Ištrinti Facebook gana paprasta, tereikia žinoti anketos vartotojo vardą ir slaptažodį. Pastaba: jeigu trinate savo vaiko anketą, pirmiausia būtų gudriau pakeisti prisijungimo slaptažodį į naują jūsų pačių sugalvotą, kadangi vaikas po kiek laiko gali slaptą vėl atkurti savo anketą, jeigu bandys prisijungti ir pasirinks atkūrimo mygtuką. Nežinant naujojo jūsų sugalvoto slaptažodžio, to padaryti nebepavyks.

1. Žingsnis

Einate į šią Facebook nuorodą http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account ir pasirenkate mygtuką SUBMIT

kaip istrinti facebook anketa

kaip ištrinti facebook anketą

2. Žingsnis

Jūsų paklausia, ar tikrai norite ištrinti anketą, reikia įvesti slaptažodį ir saugos kodą

kaip-istrinti-facebook-anketa

facebook trynimas

3. Žingsnis

Šiame žingsnyje patikslinama per kiek laiko bus ištrinta anketa. Renkamės Okay

kaip-istrinti-facebook-anketa2

4. Žingsnis

Šiame etape paskutinį kartą klausia, ar patvirtinate anketos trynimą. Renkamės “Confirm Deletion”

Štai ir viskas, po 2 savaičių jūsų Facebook anketa bus ištrinta, nereikia patiems trinti komentarų, nuotraukų ir kitų pranešimų, po nurodyto laiko viskas bus automatiškai ištrinta.

Jeigu, vis dėlto persigalvojate, per 2 savaites turite galimybę anketą atkurti, suvedus prisijungimo duomenis, pasirodytų toks pranešimas:

Reactivate account mygtuko pasirinkimas atkurtų anketą.

PrastaiPuiku (8 votes, average: 9.38 out of 10)
Loading...
  1. , , , ,
6 komentarai

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy