Nauja Kompiuterio Registro Valymo Programa

Daugiau nebereikia spėlioti, kodėl kompiuteris lėtai veikia. Nemokamas sistemos skenavimas suteiks detalią diagnozę apie jūsų kompiuterio registro klaidas.

registro-valymasProblema

Pastebėjote, kad kuo ilgiau turite kompiuterį, tuo lėčiau jis ima veikti ir dažniau pakimba? Dažnai šis fenomenas paaiškinamas Windows registro problemomis, kurios atsiranda instaliuojant ir išinstaliuojant įvairias programas, žaidimus. Nors programa ir išinstaliuojama, dažnai ji palieka įvairias komandines atliekas, kurios sužadinamos kiekvieną kartą įjungiant kompiuterį. Instaliuojant įvairias vaizdo ir garso programas gali būti sugadinamos atitinkamos tvarkyklės. Per laiką šių klaidų prisirenka tiek daug, kad jos pradeda trukdyti normalų sistemos darbą. Nesiimant priemonių jūsų kompiuteris tampa nestabilus ir lengvai pažeidžiamas, veikia lėčiau ir pakimba dažniau.

Dažnai vienu kompiuteriu naudojasi keli asmenys, tai gali būti vaikai, draugai ar laikinai apsistoję giminaičiai. Neįmanoma kiekvieną kartą stovėti už nugaros ir žinoti, kokias programas jie instaliuoja. Net ir, atrodo, nieko nedarant kompiuteris tarsi apsunksta ir nebėra toks greitas kaip anksčiau.

Sprendimas

RegistryCleanerKit – tai paprastas atsakymas į kompiuterio registrų problemas. Ši programa atlieka giluminį sistemos skenavimą ir identifikuoja problemas bei klaidas, kodėl kompiuteris pakimba. Registras išvalomas nuo visų susikaupusių šiukšlių. Rezultatas – žymiai spartesnis darbas ir stabilumas.

Nelaukite ir nuskenuokite savo kompiuterį jau dabar su naująja RegistryCleanerKit programa.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy