Kaip Pasidaryti Manikiūrą

Unhas NoivadoArtėjant vasarai norime būti ryškesni, gražesni, net psichologai jau seniai yra įrodę, kad nagų ir rankų grožis turi daug įtakos žmogaus nuotaikai. Būtent gražiai lakuoti, spalvoti nagai gali išvaduoti nuo daugelio kompleksų, padėti labiau pasitikėti savimi. Turėti gražias išpuoselėtas rankas buvo svarbu visais laikais.

Šiame straipsnyje pasidalinsime keletu patarimų, kaip paprastai ir nesunkiai pasidaryti manikiūrą namuose.

 1. Pirmiausia ir svarbiausia manikiūrui skirti pakankamai daug laiko, nes jei darysite viską paskubomis, ko gero, nieko nesigaus, viską daryti reikėtų iš lėto ir kruoščiai.
 2. Taip pat svarbu prieš pradedant būtinai nuvalyti seną nagų laką.
 3. Nėra visiškai jokios prasmės daryti manikiūrą aplūžinėjusiems nagams, todėl paimkite dildę ir nudailinkite nagų galiukus iki jums norimos formos. Nagus reikia nugludinti dilde. Nagai dildomi viena kryptimi – iš šonų link vidurio. Venkite nago šlifavimo pirmyn ir atgal. Tai kenkia nagui. Dildė gali būti laikoma 45-90 laipsnių kampu.
 4. Toliau rekomenduojame sutvarkyti nagų odeles, kurios uždengia nagą. Tai natūrali nago dalis, tačiau odelėse susikaupę riebalai neleis lakui ilgai užsilaikyti, todėl reikia užtepti odelių aliejuko ir panardinti rankas į šiltą vandenį, kad odelės suminkštėtų.
 5. Odelėms suminkštėjus, paimkite mentelę ir sukamaisiais judesiais nuvalykite odelių perteklių, o likusią odelę atstumkite.
 6. Nagų lakas ilgai nesilaikys, jeigu ant nagų bus nors šiek tiek nagų aliejaus, tad dar kartą kruopščiai nuvalykite nagų lako valikliu arba nusiplaukite gerai vandeniu.
 7. Tada tepkite lako pagrindą, į buteliuko kraštą nuvalykite lako pagrindo perteklių, tada keliais judesiaispadenkite nagą. Lako pagrindas reikalingas tam, kad lakas gerai laikytųsi. Jis padengia nago nelygumus, taip pat apsaugo nagus, kad didelės pigmentacijos lakas nepaliktų ant jų dėmių.
 8. Dabar atėjo metas užtepti spalvotą laką. Ir vėl nuvalykite lako perteklių į buteliuko šoną. Jeigu reikia, tepkite kelis kartus, kad gautumėte norimą spalvą. Palaukite, kol pirmasis sluoksnis nudžius, ir tik tada tepkite antrąjį.
 9. Norint pamarginti nagus gėlytėmis, taškeliais, brūkšneliais ir t.t., reikėtų imti kitos spalvos laką ir į jį merkti ploną teptuką ar tiesiog smeigtuką, dantų krapštuką ar kitą plonu galiuku daiktą, mažą lako kiekį vedžioti, taškuoti ar brūkšniuoti taip, kaip jums patinka. Geriausia tai daryti dar ant nespėjusio nudžiūti lako.
 10. O jau tada reikia tepti lako apsaugą – tai skaidrus nagų lako stipriklis, kuris padeda išsaugoti nagų lako spalvą taip pat jis yra daug tvirtesnis nei kiti sluoksniai, todėl jis saugo nagus. Šiam sluoksniui reikia nemažai laiko išdžiūti, tad, jeigu norite turėti gražų manikiūrą, leiskite lakui džiūti bent 10 min ir tik tada patikrinkite, ar jis sausas.spalvotas nagu lakas buteliukai

Keletas smulkių patarimų:

 • Norint patikrinti, ar lakas jau nudžiūvo, atsargiai galima paliesti jį liežuvio galiuku. Jeigu jaučiasi lako skonis, vadinasi jis dar neišdžiūvo.
 • Norint, kad prie nagų neliptų įvairūs pūkeliai ar dulkės, kai nagų lakas jau beveik išdžiūvo, reikėtų patepti juos trupučiu odelių aliejaus.
 • Jeigu labai skubate, galite pamėginti panardinti rankas į šaltą vandenį, tai džiūvimo procesą turėtų pagreitinti, tačiau tai daryti reikėtų tik išimtinais atvejais.
 • Jeigu nagų lako pateko ant odos šalia nago, jums tereikia ant mentelės užvynioti šiek tiek vatos, ją sudrėkinti trupučiu lako valiklio ir atsargiai nuvalyti lako perteklių.

PrastaiPuiku (4 votes, average: 7.25 out of 10)
Loading...
 1. , , ,
1 komentaras

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy