Virtuvės Interjeras

virtuvės interjeras

virtuvės interjeras

10 Virtuvės Interjero Taisyklių:

1. Aptakūs paviršiai

Stenkitės, kad visi virtuvės interjere esantys paviršiai švelniai ir nepastebimai susilietų bei pereitų vienas į kitą. Spintelės turėtų siekti lubas arba būti sujungtos pertvaromis, kad nekauptų dulkių likusiose ertmėse. Stalviršiai turi išsidėstyti matomais sujungimais. Virtuvės kriauklę pasirinkite įmontuojamą, kad jos kraštai eitų žemiau stalviršio ir nesimatytų.

2. Integruokite buitinius prietaisus

[365] 096Siekint sukurti tobulą virtuvės interjerą buitiniai prietaisai neturėtų ryškiai išsiskirti iš konteksto. Kiti smulkūs prietaisai (mikseriai, blenderiai) taipogi turėtų rasti savo vietą už spintelių durelių. Šaldytuvams reikia parinkti tokią durelių spalvą ir tekstūrą kaip ir šalia esančių spintelių. Indų plovyklė puikiai pasislėps už integruoto priekinio panelio.

3. Gudri kriauklės galinė sienelė

Kriauklės galinės sienelės, geriausia vieta panaudoti savo modernios virtuvės interjero išryškinimui. Natūralaus bespalvio stiklo galinės sienelės vis dar gana populiarios, taipogi mozaikinės. Jeigu nenorite koncentruoti interjero dėmesio ties kriaukle, tada rinkitės tokį patį paviršių kaip ir stalviršių.

4. Stalviršiai

Moderniems virtuvės stalviršiams rinkitės natūralaus granito ar matinio granito tekstūras. Akmens masės, šlifuoto medžio ar lieto betono variantai taipogi nuostabūs. Norėdami sutaupyti naudokite plonesnę stalviršio plokštę tačiau su praplatintais kraštais. Stalviršis atrodys žymiai storesnis nei yra iš tikrųjų.

5. Kompleksinis stalas – sala

Jei turite didesnę virtuvę, galite pagalvoti apie kompleksinį stalą virtuvės viduryje, kuriame galima įmontuoti vyryklę, plautuvę, pjaustymo lentą ir įrankių laikiklius. Stalviršio išsikišimas leidžia kartu su šeima ir svečiais patogiai susėsti. Pakeltas kompleksinio stalo kraštas leis paslėpti maisto gaminimo netvarką.

virtuves-stalas

virtuves interjeras

6. Apie spalvas

Sukurkitę ramybę rinkdamiesi neutralias spalvas. Balta, kreminė ar blyškiai pilka yra laiko patikrinta klasika. Tamsūs tonai suteikia akcentų, bet gali užgošti mažose erdvėse, taigi tamsias spalvas naudokite apatinėms stalčių eilėms. Naudokite spalvas išryškinti tam tikras virtuvės interjero vietas kaip pav. koklinę sienelę už kriauklės ar priekinei kompleksinio stalo panelei.

7. Tinkamas išplanavimas (Auksinė taisyklė)

Nesvarbu koks virtuvės stilius, skiriamos lėšos interjerui ar dydis, kiekviena virtuvė turi laikytis “Auksinio Trikampio” taisyklės. Ši taisyklė numato pagrindinių darbo vietų – šaldytuvo, kriauklės ir viryklės – išdėstymą. Šiuos 3 objektus reikia išdėstyti vieną šalia kito, kad jie sudarytų įsivaizduojamo trikampio kampus. Nepaisant kokia didelė yra virtuvė, šie 3 objektai negali būti toliau nei 3 metrai vienas nuo kito. Taip jūs lengvai ir greitai galėsite judėti ir viską pasiimti.

8. Protingas apšvietimas

virtuves dizainas apsvietimas Virtuvei naudokite pakabinamas lempas ir halogeninius šviestuvus, plius taškinio apšvietimo sistemas prie vyryklės ir pjaustymo stalo, kad būtų šviesesnė maisto gaminimo vieta. Ekstra atmosferai sukurti kai norėsite atsipalaiduoti, luboms panaudokite kintamo intensyvumo apšvietimą arba tiesiog palikite tik viršstalines lempas.

9. Rankenos, ar jų reikia?

Spintelių rankenas geriausia rinktis kuo mažiau matomas arba vidines. Ieškokite tokių, kurios yra apačioje ar viršuje durelių ir norint atidaryti reikia užkišti pirštus. Jeigu vis dėlto norite matomų rankenų, rinkitės pakankamai paprastas iš matinio chromo ar nerudijančio plieno.

10. Maksimizuokite naudingą vietą

Stalčiai maksimizuoja saugojimo vietą ir palengvina tamsių kertelių pasiekimą. Labai gilūs ir aukšti stalčiai tinka puodams ir keptuvėms. Žemi ir labai platūs stalčiai puikiai tinka laikyti peiliams, šakutėms ir kitems stalo įrankiams.

Pasinaudoję šiais patarimais susikurkite savo unikalų virtuvės interjerą. Peržiūrėti virtuvės interjerų pavyzdžių foto galeriją.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , ,
1 komentaras

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy