Vasarinių Česnakų Sodinimas

cesnakasKai tik laukuose nutirpsta sniegas, reikia sodinti vasarinius česnakus. Juos reikia sodinti derlingoje, purioje ir lengvoje dirvoje. Žinokite, kad vasariniai česnakai, kaip ir svogūnai, yra ypač jautrus padidėjusiam dirvos rūgštingumui.

Vasarinius česnakus patariama auginti lengvoje priesmėlio ir priemolio, neutralaus rūgštingumo dirvoje Vasarinius česnakus patariama auginti dirvoje kurioje prieš tai augo agurkai, ankstyvieji kopūstai moliūgai, kalafiorai, aguročiai ir šakniavaisiai.

Anksti pavasarį ir rudenį paruoštos lysves paviršių supurenkite, išlyginkite ir joje kas 5 – 6 cm eilėse, tarp eilių palikdami 20 – 25 cm tarpus, pasodinkite vasarinių česnakų skilteles. Česnakų skilteles sodinkite 2 – 3 cm gylyje. Jei česnakų skilteles pasodinsite giliau, jos lėčiau sudygs. Jei česnakų skilteles pasodinsite giliau molio dirvoje, jos gali ir supūti Tiek vasarinius, tiek ir žieminius česnakus, reikia gausiai tręšti azotinėmis trąšomis. Kai česnakai ims formuoti galvutes, juos papildomai patręškite fosforo ir kalio trąšomis.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy