Ozono Terapija

842 - Cloudy Sky Seamless TextureOzono aromatą galima pajusti atokesniuose spygliuočių miškuose. Ne veltui sakoma, kad pasivaikščioti gryname pušyno ore labai sveika. Ozonas kartais pavadinamas žemės apsauginiu kremu, skydu nuo deginančių saulės spindulių. Chemijos vadovėliuose ozonas apibrėžiamas kaip triatomis deguonis (03), bespalvės dujos, skleidžiančios ypatingą kvapą. Ozono molekulė lengvai skyla – atiduodama vieną deguonies atomą virsta stabilesniu deguonimi (02). Ši skilimo reakcija turi didžiulę jėgą, kurią šiandienos mokslas (ypač medicina), išmoko išmoningai panaudoti žmonių labui.

oro-jonizatorius

Ozono generatorius

Pirmiausia buvo pastebėtas ozono poveikis įvairiems mikroorganizmams – bakterijoms, virusams, pirmuonims, grybeliams ir jų sporoms. Po kelerių metų ozonu pradėtos gydyti ir vidaus ligos. Ozono tyrimai tebesitęsia, atrandama vis naujų gydomųjų šio junginio savybių. Taikomos moderniausios ozono terapijos technologijos ir metodai, skirti daugelio ligų gydymui ir profilaktikai, organizmui ir imunitetui stiprinti.

Ozonas intensyviai taikomas skausmo medicinoje (ir onkologijoje), reabilitacijoje, taip pat grožio procedūroms: liekninamosioms, jauninamosioms, teikiančioms energijos, lėtinančioms senėjimą. Mat ozonas skatina audinius atsinaujinti, jaunina, veiksmingai valo organizmą, padėdamas šalinti toksinus, šlakus, neutralizuoti laisvuosius radikalus.

Kokioms ligoms gydyti tinka ozonas?

■    Gydymas ozonu rekomenduojamas sergantiesiems širdies ir kraujagyslių ligomis. Jo terapija stabdo trombozės vystymąsi, pagerina ateroskleroze ir išsėtine skleroze sergančiųjų savijautą ir gyvenimo kokybę.

jonizatorius

Oro jonizatorius

■    Ozono terapija pagerina sveikatos būklę sergantiesiems cukriniu diabetu ir esant jo komplikacijoms (pvz., diabeto pėdai, trofinėms opoms, inkstų veiklos sutrikimams ir kt.).

■    Taikant ozono terapiją pagerėja bronchitu, obstrukcine plaučių liga, bronchų astma ir įvairių rūšių alergijomis sergančiųjų būklė. Retėja ar net dingsta dusulio priepuoliai.

■    Ozonas padeda gydyti odos ligas – furunkuliozę, piodermiją, pūslelinę, žvynelinę, įvairias egzemas ir neurodermitus. Naudojamas išoriškai jis gydo randus, nudegimų ir nušalimų žymes. Mažina net celiulitą, riebalinio audinio išvešėjimą pasmakrės, liemens, šlaunų srityse.

■    Ozono procedūros rekomenduotinos, kai reikia atkurti ir palaikyti sveikatos būklę po operacijų, chemoterapijos ar gydymo stipriai veikiančiais preparatais.

Kada svarbu pasikliauti ozonu

Gydytojai ozonoterapeutai rekomenduoja ozonoterapiją, kai:

 • nustatyta, kad sergate kraujagyslių ateroskleroze ar tromboze,
 • jūsų aukštas kraujospūdis;
 • jus kankina galvos skausmai smilkinių, kaktos srityje;
 • yra kraujagyslių sienelių susilpnėjimas, kapiliarų tinklas odoje, nepraeinamumas;
 • nustatyta plaučių edema, aterosklerotinės plokštelės smegenų ar kt. kraujagyslėse;
 • kartais pasireiškia blauzdų raumenų mėšlungis, sunkumo, sustingimo jausmas galūnėse. Sąnarių skausmai be priežasties, „sukimas”;
 • kraujyje yra per daug „blogojo” cholesterolio, giminėje dažnai sergama širdies ir kraujagyslių ligomis, būta insultų, infarktu, angiochirurginių operacijų;
 • Jums pasireiškia širdies sutrikimo simptomai ar norite ilgam sustiprinti savo širdies ir kraujagyslių būklę, išvengti kraujagyslių operacijos;
 • kankina nemiga naktį arba mieguistumas dieną; miegas nesuteikia poilsio jausmo. Nuolatinis išsekimo pojūtis;
 • jau patyrėte operaciją, norite greičiau pasveikti ir užgydyti žaizdas, jei svarbu taip sustiprinti kraujagysles, kad nereikėtų kitos operacijos.
PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
 1. , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy