Originali Automobilio Apsaugos Sistema. Nemokamai

Perskaitę šį straipsnį galėsite patys nemokamai pasigaminti automobilio apsaugos sistemą, kuri padės surasti pavogtą automobilį.

Viskas ko reikia šiai sistemai – tai mobilusis telefonas. Šiais laikais daugelis jau turime po kelis užgyventus mobiliuosius telefonus, kurių dažniausiai net nebenaudojame, tačiau galime kuo puikiausiai panaudoti savo seną mobilųjį telefoną pasigaminti originalią automobilio apsaugos sistemą.

Automobilio apsaugos sistema atrodo taip:

final2

Apsaugos sistemos veikimo principas:

Į savo automobilį (bagažinę, stalčiuką ar kitą slaptą vietą) įdedate seną nereikalingą veikiantį telefoną. Įvykus vagystei prisijungiate prie locator.lt svetainės ir surandate dabartinę telefono buvimo vietą. Kadangi telefonas yra jūsų automobilyje automatiškai surandate ir vietą, kurioje vagys laiko jūsų mašiną. Paprasta.

Sistemos paruošimas:

Kaip ir minėjome, paruošti šią sistemą yra visiškai paprasta, tereikia prieš tai užsiregistruoti locator.lt svetainėje (su asmeniniu telefono numeriu, ne tuo kuris bus sekamas) ir iš sekamo telefono išsiųsti sms žinutę, kuri duos sutikimą sekti šį telefoną. Tarkime jūsų telefonas (tas kurį naudojate dabar) turi numerį +37063304620, tada iš senojo telefono (to, kuris gulės paslėptas bagažinėje) turite išsiųsti tokią žinutę į numerį 1622(omnitel) arba 1619(bite): + locator 63304620

Kai išsiunčiate žinutę, yra duodamas sutikimas sekti senąjį telefoną.

Įrašykite sekamo telefono numerį į sistemą, kad vėliau greitai galėtumėte jį surasti. (Skiltis redaguoti kontaktus)

Tarkime įvyko nelemtas atvejis ir įšėję į kiemą neberandate savo automobilio. Norėdami nustatyti, jo buvimo vietą imatės tokių veiksmų:

  1. Einate į locator.lt svetainę ir prisijungiate
  2. Šoniniame meniu pažymite varnelę ties įrašytu mašinos telefono numeriu. Paspaudžiate rasti ir po kelių akimirkų šalia išvystate žemėlapį, kuriame apytiksliai nurodyta automobilio buvimo vieta
  3. Pranešate apie galimą mašinos buvimo vietą arba patys važiuojate patikrinti vietos.

vieta

Keletas pastabų apie šia apsaugos sistemą:

  • galite naudoti išankstinio papildymo kortelę, pav. Ežį, jos palaikymas kainuos apie 3Lt per mėn. o šiuos pinigus vistiek galėsite panaudoti pokalbiams.
  • už vieną vietos nustatymą nuskaičiuojamas mokestis, kuris yra apie 1,20 Lt
  • nors paieškos tikslumas yra 50m tikslumu, tačiau pagalvokite, koks tai palengvinimas ieškant pavogto automobilio, ypač jeigu tai užmiestis ar kaimo vietovė. Būdami vietoje iškart nustatysite galimas automobilio slėpimo vietas.
  • Kadangi ši sistema yra originali, vagys neįtars ir nesiims jokių priemonių išardyti šią sistemą.
  • Kad telefonas automobilyje nebūtų surastas, vagys turėtų jį nutempti į ne ryšio zoną arba naudotis specialiais GSM slopintuvais, tad jeigu norite apsaugoti ne kokį Ferrari, o savo paprastą 10 ar daugiau metų automobilį neišleidžiant daug pinigų, šis sprendimas kaip tik jums.
PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy