Originali Kalėdinė Dovana

Ar norėtumėte šiemet išsiskirti iš pilkos minios ir savo mylimam žmogui per Kalėdas padovanoti kažką tikrai išskirtinio? Žvakės, taupyklės, pakabukai, moliniai žaisliukai, nuotraukų albumai ir kiti standartiniai daiktai daug kam jau atsibodę ir nebesukelia jokių teigiamų emocijų.

Tikrai originali Kalėdinė dovana yra www domenas. Domenas – tai internetinis adresas, kurį surinkus naršyklės adreso langelyje atsidaro tam tikras internetinis puslapis. Domeno adresas gali būti bet koks pavadinimas, jeigu jis tik nėra užimtas ar nepažeidžia kokių nors taisyklių. Pav. tai gali būti draugo vardas, pravardė, pilnas vardas su pavarde ar bet kokia kita reikšminga frazė.

Jeigu jūsų dovanos gavėjas naudojasi Facebook ar kitu socialiniu tinklu, galite jam padovanoti domeną, kuris nukreipia tiesiai į jo Facebook puslapį. Pav. surinkus adresą aistė.lt jis automatiškai nukreipia į jūsų draugės Aistės Facebook puslapį. Užrašykite domeno pavadinimą ant atviruko ir padėkite ją po Kalėdų eglute. Ją radęs žmogus tikrai liks nustebęs gavęs tokią originalią dovaną.

Kaip nusipirkti domeną ir kaip jį nukreipti į Facebook?

Pirmiausia sugalvokite savo domeno pavadinimą, jeigu dovanos gavėjo vardas pakankamai trumpas ir populiarus, jis jau gali būti užimtas. Tokiu atveju reikėtų bandyti patobulinti pavadinimą pridedant įvairių kombinacijų: aiste69, aiste-pavarde, aistule.lt ir pan.

Labai lengvai patikrinti, ar adresas neužimtas galite šioje svetainėje www.iv.lt

Surašykite visus į galvą šaunančius domeno pavadinimus ir patikrinkite, kurie adresai laisvi.

Jeigu randate tinkamą adresą, paskubėkite jį užsirezervuoti, nes kas nors kitas gali tai padaryti greičiau už jus. Domeno kaina nėra didelė, priklausomai nuo galūnės ji svyruoja apie 30 Lt.

Kai jau nusipirkote domeną, belieka jį tik nukreipti į savo draugo (-ės) Facebook puslapį:

  1. Prisijunkite prie iv.lt paskyros ir pasirinkite meniu skyrių “Valdyti paslaugas”
  2. Tada pasirenkame “Nukreipti” domeną
  3. Atsidariusiame puslapyje pasirenkame taškiuką “Nukreipti į puslapį” ir  nukopijuojame draugo Facebook adresą.
  4. Išsaugome pakeitimus. Po kelių minučių naujasis domenas jau nukreipia adresą tiesiai į Facebook puslapį

Štai ir viskas, vos per kelias minutes galite padovanoti išties originalią Kalėdinę dovaną savo artimajam. Dovanodami domeną būsite tikri, kad ši dovana tikrai bus vienintelė. Taip pat tai praktiška dovana, nes ją galima panaudoti kaip vizitinę kortelę, sutaupoma laiko nurodant savo anketos adresą, puikus būdas išsiskirti iš kitų.

Jeigu kilo klausimų apie domenų pirkimą ir valdymą, galite juos užduoti komentarų skiltyje žemiau.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy