Grindų Dangos – Linoleumas

linoleumas

linoleumas

Ši ilgaamžė, ekologiška ir higieniška grindų danga gaminama iš gamtoje randamų medžiagų: kamštinių medžių miltelių, linų sėmenų aliejaus, medžio dervos ir kalkakmenio, dažoma natūraliais dažikliais. Linoleumas yra atsparus dėvėjimui, chemikalams bei mechaninėms apkrovoms ir netgi geba atsinaujinti. Jei paviršiuje atsiranda negilių įbrėžimų, ilgainiui jie išsilygina. Linoleumas padengtas specialiu vašku, todėl nesugeria drėgmės ir nešvarumų. Tai ne tik lengvai prižiūrima, bet ir higieniška medžiaga, nes joje nesiveisia grybeliai ir bakterijos. Dėl šių priežasčių natūralus linoleumas tinka alergiškiems žmonėms.

KAIP PRIŽIŪRĖTI
• Kasdien linoleumą valykite sausa arba drėgna grindų šluoste.
Naudokite tik vandenį arba įmaišykite šlakelį neutralaus ploviklio. Gerai išgręžkite šluostę: plaunant dangos paviršius turi būti ne šlapias, o drėgnas. Dažnai keiskite vandenį.
• Jei pasikeitė linoleumo spalva, gali būti, kad danga paprasčiausiai užsiteršė. Tokiu atveju rekomenduojama išplauti grindis valymo mašina naudojant specialias priemones ir naujai išvaškuoti paviršių.
• Natūralaus linoleumo nereikėtų valyti šarminiais tirpikliais, nes patalpoje gali atsirasti nemalonus kvapas.
grindu dangos linoleumas mokyklojeLinoleumas nesilydo, bet nuo karščio gali atsirasti gelsvų dėmių. Jas galima pašalinti pašveitus paviršių švitriniu popieriumi ir įtrynus vašku.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy