Grindų Dangos

Grindų dangos skiriasi savo savybėmis, kaina ir ilgaamžiškumu. Jeigu įrenginėjate savo namų grindis, verta prieš tai pasidomėti, kokios grindų dangos jums labiausiai tiktų.

Kiliminės dangos

Wish you a nice WeekendKiliminėms dangoms gaminti naudojamas tiek natūralus, tiek dirbtinis pluoštas. Vilnonės kiliminės dangos suteikia namams jaukumo ir šilumos, yra patvarios, atsparios ugniai ir neteplios. Vilnos pluoštas nesugeria purvo, šviežios dėmės, jei šalinamos iškart, yra lengvai išvalomos. Panašiomis savybėmis pasižymi ir sintetinės dangos, bet jas reikia valyti dažniau.

Linoleumas

Teenage Angst Has Paid Off WellLinoleumas. Ši ilgaamžė, ekologiška ir higieniška grindų danga gaminama iš gamtoje randamų medžiagų: kamštinių medžių miltelių, linų sėmenų aliejaus, medžio dervos ir kalkakmenio, dažoma natūraliais dažikliais. Linoleumas yra atsparus dėvėjimui, chemikalams bei mechaninėms apkrovoms ir netgi geba atsinaujinti. Jei paviršiuje atsiranda negilių jbrėži-mų, ilgainiui jie išsilygina. Linoleumas padengtas specialiu vašku, todėl nesugeria drėgmės ir nešvarumų. Tai ne tik lengvai prižiūrima, bet ir higieniška medžiaga, nes joje nesiveisia grybeliai ir b,akterijoą. Dėl šių priežasčių natūralus linoleumas tinka alergiškiems žmonėms.

Akmens masės plytelės (keraminės dangos)

Well isn´t this niceAkmens masės plytelės. Virtuvėje ir vonios kambaryje susiduriame su dar viena grindų danga – keraminėmis arba akmens masės plytelėmis. Tiek keramines, tiek akmens masės plyteles prižiūrėti labai nesudėtinga, nes jos nesugeria drėgmės ir purvo, yra lengvai valomos.

Laminuota grindų danga.

Day 170 - Laminate meNebrangi laminuota grindų danga mūsų būstuose dažniausiai klojama vietoj brangiai kainuojančios natūralios medienos. Tiesa, tokios grindys nėra patvarios, bet tinkamai prižiūrimos gali laikyti dešimtmečius.

Medinės grindys. Natūralios medienos grindys suteikia namams jaukumo, bet joms reikia išskirtinės priežiūros. Netinkamai prižiūrimos medinės grindys ilgainiui praranda estetinę išvaizdą, tada jas tenka atnaujinti, o tai kainuoja kur kas brangiau nei kasdienės priežiūros priemonės.

PVC dangos

PVC danga sudaryta iš trijų sluoksnių (išorinio atsparaus nusidėvėjimui, rašto ir pagrindo), tai heterogeninės dangos. Būna ir homogeninių PVC dangų, sudarytų iš vieno sluoksnio. Jos atsparesnės už heterogenines. PVC dangų atsparumas priklauso nuo apsauginio sluoksnio storio, kuo jis storesnis, tuo danga atsparesnė, todėl prieš pirkdami pasidomėkite, kokio storio yra apsauginė danga. Dylant PVC dangai blunka jos raštas, pasikeičia spalva.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy