Interjeras Namams | 3 Paprastos Idėjos

modern chesterfieldDauguma žmonių galvoja, kad kuriant naują interjerą namams užtenka perdažyti sienas ir pakeisti baldus, tačiau tai ne vieninteliai dalykai.
Naujos spalvos ir baldai, aišku, pakeis namų interjerą, bet kaip byloja senas posakis: esmė yra detalėse. Jeigu planuojate interjerą namams ir norite tai padaryti nebrangiai, atkreipkite dėmesį į mažesnes detales, kurios sukurtų naujumo įspūdį.

Pateikiame keletą įdėjų, kurios bus pradinis taškas,kuriant naują interjerą namams.

  1. Vietoj to, kad perdažytumėte visas sienas namuose, nudažykite tik po vieną kiekviename miegamajame. Suraskite tą sieną ant kurios krinta daugiausiai saulės spindulių ir nudažykite ją šviesia spalva ir pažiūrėkite, kas atsitiks.
    Sienos dažymas dar ne vienintelė galimybė, taipogi galite ištapetuoti skirtingų raštų tapetu. Taip galite sutaupyti pinigų (iki 2/3 viso biudžeto) ir tuo pačiu atrasti neįtikėtiną spalvų kombinaciją.
  2. Antra. Naudokite daugiau paveikslų. Jei nemėgstate realizmo, galite pasikabinti kokį abstraktų paveikslą arba įdomiai sukomponuotą įrėmintų šeimos narių nuotraukų koliažą.
  3. Trečia. Kam pirkti naujus baldus, jeigu galima juos perstumdyti ir sukurtį naują interjerą. Iš pradžių tai atrodo kaip pigus triukas, bet niekada nežinosi nepabandęs.

Interjero dizaine svarbiausia yra suvokimas. Kai pakeisite menkiausią namų detalę iš nusistovėjusio dizaino iškart pajusite naują energijos srautą, kuris padės sugeneruoti naujų įdėjų, kaip galėtumėte toliau tobulinti namus neišleidžiant per daug pinigų.

Eichlers in the San Mateo Highlands

Kaip minėta, yra labai daug detalių, kurias galima keisti namuose ir turėtumėte nebijoti kažko keisti ir išbandyti. Iš pradžių galite veikti neryžtingai, bet kai pamatysite skirtumą, interjero keitimas taps jūsų įpročiu, kurį atliksite su aistra ir entuziazmu.

PrastaiPuiku (2 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy