Idėjos Vaikų Kambariui

Daugelis manome, kad vaikų kambarys turi būti ryškus, su kuo daugiau formų, spalvų, žaislų ir tekstilės aksesuarų. Betgi pagalvokite – ikimokyklinuko erdvėje ir taip galybė įvairiaspalvių daiktų, todėl kambario sienas geriau dažyti neutraliomis spalvomis, o žaismingumo suteikti vienu kitu linksmesniu paveikslėliu ar nuotrauka. Jeigu spalvų norisi daugiau, kaip akcentą galima tik vieną sieną dažyti ryškesne spalva. Puiki idėja vaikų kambariui – tapetai su kontūriniais piešiniais, kurie skatina mažojo kūrybiškumą. Juos galima spalvinti, o kai ši misija bus baigta, tiesiog pakeisti kitais.

Trafaretai – dar vienas puikus ir daug įgūdžių nereikalaujantis sienų dekoravimo būdas. Tereikia nusipirkti gatavą norimo motyvo trafaretą, patinkančių spalvų dažų, pasiraitoti rankoves ir kibti į darbą. Trafaretu galite dekoruoti įvairius paviršius, ne tik sienas, grindis ar lubas, bet ir baldus. Tik nepamirškite, kad kiekvienam paviršiui reikia pasirinkti tinkamus dažus. Trafaretą pritvirtinkite nelabai lipnia juosta. Pamirkę teptuką į dažus, perteklių nubraukite. Dažykite baksnojant. Stebėkite, kad dažų perteklius nenulašėtų nuo kartono ant sienos.

vaiku kambario idejos

Vaikų Kambarys

ŽAISMINGOS PAGALVĖLĖS

Jūsų mažylis mėgsta piešti, bet težinote, kur jo darbus įamžinti? Gražiausiais piešiniais dekoruokite vaikų kambario pagalvėles. Skeneriu nuskenuokite piešinį ir atspausdinkite ant specialios plėvelės (jos galima įsigyti popieriaus parduotuvėse). Paskui piešinį perkelkite ant pagalvelės užvalkalo ir užfiksuokite karštu lygintuvu.

Dar paprastesnis būdas – išpiešti pagalvėles nenuplaunamais flomasteriais, žymekliais ar tekstilės dažais. Leiskite pasireikšti vaikų fantazijai. Tiesa, tam darbui labiausiai tiks pastelinių spalvų užvalkalai.

PASIGAMINKITE SĖDMAIŠĮ

Didesniems ir mažesniems vaikams patinka sėdmaišiai. Juos nesunku pasigaminti patiems. Reikės kelių metrų tvirto trikotažo (tiks ir sena paklodė) pamušalui, tvirto, tankaus audinio (gobeleno, dirbtinės odos,-džinso ar storesnės medvilnės) užvalkalui. Užpildui tiks kuri nors iš šių medžiagų: polistirolo granulės, trupintas polistirenas, vatinas, smulkintas porolonas, grikių lukštai. Jeigu pamušalą siūsite iš trikotažo, net nereikės iškirpti specialios formos – prikimštą jį puikiai suformuosite. įvairių sėdmaišių iškarpų galite rasti internete.

DŽIAUGSMAS ŠTAMPUOTI IR APLIKUOTI

Apple bonanzaPabodusias vaiko užuolaidas pagyvinsite spaustais piešiniais. Reikės norimo antspaudo (įsigysite raštinės reikmenų parduotuvėse arba pasidarysite iš trintuko, vyno butelio kamščio, bulvės) ir tekstilinių dažų. Prisiminkite ir aplikavimo techniką. Iš nebenaudojamų audinių pasigaminę aplikacijų (pavyzdžiui, gėlių, gyvūnų), nesunkiai papuošite vaiko lovos užtiesalą.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy