Rėmeliai Paveikslams

rėmeliaiGalbūt po remonto namuose liko nereikalinga medinė lenta? Neskubėkite jos išgabenti į rūsį – panaudokite interjerui papuošti. Paprastą medinę lentą galima paversti dekoratyviais ir originaliais rėmeliais nuotraukoms ar kitokiems daiktams įrėminti, priminimų lenta ar net adatine – tereikia šiek tiek kūrybiškumo ir kelių valandų laisvo laiko.

Jums reikės:
Nelakuotos medinės lentos (storis – iki 2 cm); Pjūklo, aštraus peiliuko, plaktuko, vinučių; Norimos spalvos akrilinių dažų ir teptuko; Įvairių dekoratyvių smulkmenų; sagų, vyno kamščių, cinamono lazdelių, medinių dažytų figūrėlių, plytelių, mozaikos detalių ir pan.; Virvelės kilpelei pagaminti.

  1. lš lentos išpjaukite norimo dydžio kvadrato ar • stačiakampio formos detalę. Aštriu peiliuku apipjaustykite briaunas, kad jos būtų ne tokios aštrios ir atrodytų dailiau.
  2. Lentelės centre pasižymėję pieštuku išgremžkite apvadą – tokios pačios formos kaip ir lentelė griovelį (jo gylis – maždaug 2-3 mm).
  3. Kitoje rėmelio pusėje pritvirtinkite kilpelę, • kad būtų už ko pakabinti: nukirpkite vinutės galvutę, replėmis abu jos galiukus nulenkite statmenai ir įkalkite, po ja padėję virvutės kraštelį, kol vinutė šį prispaus. Taip pat padarykite ir su kitu galiuku.
  4. Nudažykite rėmelį norimos spalvos akriliniais dažais. Stenkitės netepti storo dažų sluoksnio, kad liktų matoma natūrali medžio faktūra. Galite derinti ir dvi spalvas: rėmelio vidinei daliai ir išorei nutepti.

remeliaiSmagiausia tai, kad gaminant šį rėmelį nieko nereikės pirkti, nebent keletą tūtelių norimos spalvos akrilinių dažų. Visa, ko reikia rėmeliui dekoruoti, galima rasti kone kiekvienuose namuose – keletą nereikalingų sagučių ar dekoratyvių formelių, cinamono lazdelių ar likusių po remonto mozaikinių plytelių… Galite panaudoti net kieme rastus kaštonus ar gražius akmenukus. Jei įmanoma, dekoro elementus, pavyzdžiui, sagas, prikalkite mažomis vinutėmis. Už sagų galima užkišti nuotraukos kraštelius, kad laikytųsi. Kitokias smulkmenas priklijuokite PVA klijais. Dekoruojant visą vidinę dalį smulkiomis detalėmis, pavyzdžiui, kavos pupelėmis ar karoliukais, kiekvieną jų teks klijuoti atskirai.

Kaip padaryti pagalvėlę
1 Iškirpkite tinkamo dydžio kartono detalę.Taip pat reikės šiek tiek didesnės už kartoną audinio atraižos ir porolono, vilnos ar vatalino.
2 Ant kartono padėkite tokio pat dydžio • poroloną ar kitą minkštą medžiagą ir uždenkite audiniu, kad kraštai liktų laisvi.
3 Apverskite ir stipriai įtempę užlenkite .kraštus. Juos galite priklijuoti klijais, prisegti ar prilipinti paprasta lipnia juosta. Stenkitės, kad audinys būtų gerai įtemptas. Šią pagalvėlę kartonine dalimi į apačią priklijuokite prie rėmelio. Jos kampus galite papuošti sagomis ar kitokiomis smulkmenomis.Tokia įrėminta pagalvėlė gali būti ne tik kaip adatinė ar priminimų lentelė, ant kurios patogu smeigtuku prisegti raštelius bei vizitines korteles, bet ir originalus interjero akcentas.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy