Dvynio Ženklo Vaikai

Judrus, smalsus, daug kuo besidomintis vaikas, komunikabilus, lengvai susidraugaujantis ir lygiai taip pat lengvai, be ypatingos graužaties išsiskiriantis su draugais, kai šie tampa jam nebeįdomūs. Dvynių ženklo vaikas sugeba lengvai pereiti nuo vienos veiklos prie kitos, taip pat dirbti kelis darbus iš karto. Jo žvaliam, lanksčiam protui reikia įspūdžių įvairovės, nes vienodumas jį slegia.

GeminiŠio vaiko nervų sistema yra , todėl jam būtinai reikalinga rami šeimos atmosfera. Mažieji Dvyniai labai išgyvena tėvų kivirčus, nors iš elgesio to nepasakytum – jie nemėgsta rodyti savo jausmų. Dvyniai neturi aiškios dvasinės pusiausvyros, todėl iš tėvų laukia paramos ir nori būti tikri, jog savo šeimoje visada ras užuovėją ir supratimą, santarvę ir širdies ramybę. Dvyniams patinka tvarka, bet patys jos daryti nemėgsta.

Mokykloje Dvynius labai dažnai gelbsti gera atmintis ir gebėjimas pritaikyti tai, ką išmoko. Kad vaikas mokykloje mažiau pavargtų, jam būtini pasivaikščiojimai gryname ore, ramus, netrikdomas miegas ir sportas. Labai naudingi būtų ir taisyklingo kvėpavimo pratimai, stiprinantys kvėpavimo raumenis, nes bronchitas yra po šiuo ženklu gimusių vaikų bėda. Mažieji Dvyniai anksti pradeda vaikščioti, todėl pratinkite juos kristi teisingai – susitraukus į kamuoliuką ir neištiesiant į priekį rankų, kad išvengtų lūžimų.

Pratinkite vaiką prie tvarkos nuo kuo jaunesnio amžiaus ir nuolat tvirtinkite jo įgūdžius, nes Dvyniai viską greitai išmoksta, bet lygiai taip pat greitai ir užmiršta. Kadangi ilgalaikės pastangos vaiką nuvargina, jo dėmesys susilpnėja, todėl labai dažnai jam trūksta gilesnių ir nuoseklesnių žinių. Kad taip neatsitiktų, stenkitės ugdyti Dvynių atkaklumą ir valią.

GeminiKad drausmintumėte ir stiprintumėte vaiko protines galias, mokykite jį smulkių darbų – lipdybos, medžio drožybos, siuvinėjimo. Skatinkite jį groti kokiu nors muzikos instrumentu, pavyzdžiui, fortepijonu – tai papildomai lavins.

Kad Dvyniai nepriprastų eiti lengviausio pasipriešinimo keliu, liepkite reguliariai mokytis tų dalykų, kurie gerai sekasi, pavyzdžiui, užsienio kalbų.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy