Jaučio Ženklo Vaikai

Šio mielo, lipšnaus ir labai dažnai gražaus vaiko būdas anaiptol ne iš paprastųjų. Jaučio ženklo vaikas reikalauja iš tėvų daug meilės, nes jo jautrioje sieloje slypi nuojauta, kad niekas jo nemyli ir į jį nežiūri rimtai. Mažasis Jautis yra meilus ir prieraišus, bet kartu ir gana klastingas – iš nuolaidžių tėvų sugeba gauti viską, ko širdis geidžia. Kad nebūtų per daug griežtai auklėjamas, šis vaikas priešinasi kaip įmanydamas – tampa piktas, agresyvus, nevaldomas. Abstrakčius postringavimus ir moralų skaitymus Jautis praleidžia pro ausis, su juo reikia kalbėti konkrečiai. Jaučiui negalima įsakinėti. Jam privalu neįkyriai ir logiškai paaiškinti, kodėl būtinai reikia padaryti vieną ar kitą darbą.

TaurusJau ankstyvoje vaikystėje Jaučiui patinka gražiai rengtis, jis turi gerą skonį ir subtilų grožio pajautimą. Be to, žino, ko nori, ir atkakliai to siekia.

Jaučio mąstymas gilus, tik galbūt kiek lėtokas, todėl mokyklai jį reikia ruošti iš anksto. Savikliovos trūkumas gali trukdyti mokslui. Sunkesnes mokomųjų dalykų temas vaikas įsisavina geriau, jeigu tėvai jam padeda, – paaiškina, kartu sprendžia uždavinius, kartoja, tikrina ir t.t. Jam gerai sekasi įvairūs rankų darbeliai, ir šiuos gebėjimus privalu ugdyti, nes tai puikiai skatins ir proto vystymąsi.

Po Jaučio ženklu gimusio vaiko silpniausios kūno vietos yra gerklė ir ausys, todėl saugokite jį nuo ausų uždegimo ir anginos. Įpratinkite vaiką kvėpuoti pro nosį! Jaučiui reikėtų užsiimti tokiomis sporto šakomis, kur nereikia greičio ir jėgos.

Kadangi mažajam Jaučiui sunku susikoncentruoti į kelis dalykus, neskirkite vaikui iš karto dviejų užduočių.

ταύρος /  Bull (Taurus) by Brian M. ForbesJaučio ženklo vaiką lengva pripratinti prie tvarkos, bet sekite, kad šis įprotis  nebūtų paviršutiniškas. Pavyzdžiui, tvarkydamas kambarį jis net nepagalvos, kad reikia iššluoti ir palovę, – tai, ko jis nemato, neegzistuoja.

Kad išugdytumėte vaiko pasitikėjimą savo jėgomis, nepraleiskite progos jį pagirti ir niekada nepriekaištaukite dėl jo tingumo. Atsidūręs dėmesio centre, jis suglumsta, todėl jei namie yra svečių, verčiau palikite jį ramybėje.

Į mažojo Jaučio klausimus atsakinėkite kantriai.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy