Zodiako Ženklas Vėžys

Labai jautrus vaikas, suvokiantis subtiliausius požiūrio į jį niuansus. Vėžį reikia labai mylėti, kartu su juo džiaugtis ir jį užjausti (nenuoširdumą vaikas pajunta iš karto), bet svarbiausia – išsklaidyti jo baimę. Šio ženklo vaikelis bijo miegoti tamsoje, pasilikti vienas, bijo, kad mama pamirš jį vaikų darželyje. Nesijuokite iš tokių baimių! Vėžys labai jautriai reaguoja į pašaipą. Ramindami vaiką tėvai patys turi būti labai ramūs, nes mažylis itin greitai pajunta nerimą ir nesaugumą. Emocingai Vėžio prigimčiai reikalinga nuolatinė tėvų meilė – į jų nuoširdumą ir rūpestį mažylis atsako taip pat meile ir prieraišumu. Nepagarbą ir dėmesio stoką vaikas išgyvena labai ilgai, todėl gali užsisklęsti savyje.

Po Vėžio ženklu gimusias mergaites jau nuo ankstyvos vaikystės pratinkite prie namų darbų, jos labai greitai tampa geromis pagalbininkėmis. Kadangi Vėžys yra smulkmeniškas, jis visus darbus atlieka puikiai, tačiau reguliariai palaikyti namuose tvarką nenori. Ant vaiko stalo visada pūpso didelė krūva knygų ir šūsnis visokių popierių. Tačiau per daug jo nebarkite! Netvarkingas rašomasis stalas dar ne bėda.
LOVE IN  THE UNIVERSE VIIKadangi Vėžys lengvai adaptuojasi vaikų kolektyve, mokykloje jis jaučiasi gerai. Tiesa, mokytojo požiūris į jį Vėžiui yra svarbiau už mokomąjį dalyką, jei mokytojas vaikui patinka, tada jo dėstomą dalyką jis išmoksta geriau. Jeigu koks nors dalykas Vėžiui nesiseka, pirmiausia išsiaiškinkite, kokie yra jo santykiai su mokytoju. Per pamokas šis vaikas gali būti neatidus, nes skendi vaizduotės sukurtose svajonėse. Tai dažnai trukdo įsisavinti medžiagą, todėl vaiką tenka išjudinti.

Po Vėžio ženklu gimusiam vaikui reikėtų laikytis teisingo mitybos režimo, nes virškinimo organų sistema, ypač skrandis, yra jo silpnoji vieta. Per pirmuosius dvejus gyvenimo metus mažajam Vėžiui reikia duoti tik šviežiai pagaminto maisto. Nepermaitinkite vaiko ir neverskite jo valgyti, jeigu jis nenori! Taip jūs ilgam nuslopinsite vaiko apetitą, kuris itin dažnai priklauso nuo nuotaikos. Meniu geriau tegul parenka tėvai, nes Vėžys dažniausiai pirmenybę teikia tokiam maistui, kuris jam nerekomenduotinas.

Sebastian the CrabAugindami Vėžio ženklo vaiką, tėvai turi laikytis vienodos nuostatos, nes šis vaikas stengiasi prisitaikyti ir prie tėčio, ir prie mamos reikalavimų.

Pratinkite vaiką prie savarankiškumo – nereikia jo visą laiką vedžioti už rankutės.

Nesijaudinkite dėl Vėžio tariamo valios trūkumo; iš tikrųjų šis vaikas turi giliai paslėpto užsispyrimo, kuriuo pasinaudoja tada, kai priežastis, jo galva, yra svarbi.

Dažniau kvieskitės į svečius vaiko draugus – savo namuose Vėžys jaučiasi ramiau. Jeigu jis neatsiveda su savim draugų, vadinasi, neturi glaudaus ryšio su tėvais.

 

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy