Zodiako Ženklas: Avinas

20jan08 024Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d)

Energingas, kupinas gyvenimo džiaugsmo, drąsus vaikas, domisi viskuo, kas nauja, ir aktyviai susipažįsta su aplinkiniu pasauliu. Kitų nuomone netiki, mokosi tik iš savo patirties – tiek pačiupinėdamas karštą arbatinuką, tiek įlįsdamas į tamsų rūsį. Avinas yra labai užsispyręs, mėgsta elgtis savavališkai, jam nepatinka jokie apribojimai. Mergaitės kartais elgiasi kaip berniukai.

Šio ženklo vaikas turi turtingą vaizduotę, mielai klausosi pasakų (geriau rinkitės tokias, kuriose nėra piktadarysčių ir kitokių siaubų!), judrių žaidimų metu per daug įsijaučia ir paskui yra sunkiai nuraminamas. Avinas bet kokios veiklos imasi su dideliu užsidegimu, bet tas užsidegimas – kaip į ugnį įmesti šiaudai: greitai užsiliepsnoja ir taip pat greitai užgęsta. Būdamas judrus ir neramus, jis elgiasi impulsyviai ir tik paskui apmąsto savo elgesį. Avinui stinga atkaklumo ir tikslingumo. Susidūręs su rimtomis kliūtimis, jis meta, ką pradėjęs, ir griebiasi kitos, tokios pat jį žavinčios veiklos.

Avino ženklo vaikui būdingas nepastovumas – gerai išmoksta tuos mokomuosius dalykus, kurie jam patinka, o į kitus numoja ranka. Prižiūrėkite, kad vaikas neapleistų mokslų, bet nesistenkite jo padaryti pirmūnu! Po pamokų Avinui būtinai reikia trumpo poilsio, bet paskui tegul nedelsdamas sėda prie jų, nes antraip namų darbus jis ruoš iki išnaktų.

ZodiacKad po Avino ženklu gimęs vaikas būtų geros sveikatos, jam būtinai reikia visavertiško nakties miego (ilgesnio už vidutinę normą). Jei vaikas skundžiasi galvos skausmu, jo nervų sistema yra pertempta. Ligas pakelia sunkiai, su aukšta temperatūra, bet kadangi yra aktyvus ir energingas, greitai atsigauna. Svarbiausia – laikytis lovos režimo sergant. Sportas Avinui yra būtinas, tačiau jam geriau vengti tokių sporto šakų, kur galima patirti galvos traumų.

  • Padėkite mažajam Avinui įveikti kliūtis ir pabaigti pradėtą darbą. Tačiau nedarykite visko už jį, nes jam būdinga kitiems ant pečių užkrauti savo nepadarytus darbelius. Palaikydami Avino norą būti savarankiškam, išugdykite jam ir atsakomybės jausmą.
  • Griežtai nustatykite ir apibrėžkite vaiko pareigas. Jam būdingą neorganizuotumą stenkitės įveikti į akis nekrintančiomis priemonėmis – ramiai, bet atkakliai.
  • Nesileiskite į ginčus su vaiku, nes į vieną jūsų žodį jis atsakys dešimčia. Savo patarimus išsakykite aiškiai ir logiškai, kad jis suvoktų juos protu.
  • Mokykite mažąjį Aviną įsiklausyti į kitų žmonių jausmus, nes jis turi polinkį paisyti tik savęs.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy