Želė, lakas, putos. Plaukų priežiūra

sukuosenosŽelė, lakas, putos – būtinos plaukų priežiūros priemonės, jei moteris nori atrodyti žavi ir nepakartojama. Kosmetikos parduotuvėse galima įsigyti įvairių priemonių, kurios padės jums suformuoti norimą šukuoseną. Želė, lakas, putos būna keturių fiksacijos laipsnių (pasirinkite pagal plaukų paslankumą): normalios, stiprios, labai stiprios ir ultrastiprios. Kam ir kaip naudoti šias priemones?

Putos

Putomis standinami įvairiai apkirpti plaukai. Labiausiai jos rekomenduojamos tiems, kieno silpni ir ploni plaukai, nes putos suteikia tankumo ir purumo.

Papurkškite putų ant delno ir tuoj pat jomis ištrinkite drėgnus plaukus ( galite pašukuoti retomis šukomis, kad putos lygiau pasiskirstytų ). Po to plaukus džiovinkite plaukų džiovintuvu, jų šaknis keldamos šepečiu ar tiesiog pirštais. Jeigu reikia, išdžiovintus plaukus pasukite specialiomis elektrinėmis žnyplėmis. sukuosenos

Moterims ir merginoms, kurios pasidariusios spiralinį cheminį šūkavimą, putos taip pat nepakeičiama plaukų priežiūros priemonė. Šlapius plaukus iššukuokite retomis šukomis, ištepkite juos putomis ( papurškę jų ant delnų ), ir kol pradžius, vis papurenkite rankomis. Plaukų nebešukuokite. Jūsų garbanos kris natūraliai.

Spalvinamosios putos

Plaukams suteikia norimą atspalvį, kuris išlieka iki kito plaukų plovimo. Tai – puiki priemonė moterims, mėgstančioms eksperimentuoti. Jos naudojamos taip pat, kaip paprastos putos.

Kokių firmų putas geriausiai įsigyti ?

Firma SCHWARZKOPF gamina ne tik paprastas, bet ir šešių atspalvių spalvinamąsias putas. Firmų LOREAL , WELLA, REVLON, CUKRIN putos – nepakeičiamos norimai šukuosenai suformuoti ir nelabai brangios.

Želė

Tai priemonė trumpiems , nepaklusniems plaukams, suteikianti „ šlapių plaukų „ efektą (ją gali naudoti ir vyrai), skirta atskiroms plaukų sruogelėms atskirti.

Pirštų galiukus ištepkite želė ir ištrinkite dar drėgnus ar jau pradžiūvusius plaukus. Plaukų nedžiovinkite, nešukuokite, o galite tik lengvai juos pavelti prie šaknų ir vėlimą atsargiai palyginti šukomis. Jei norite, kad jūsų plaukai atrodytų tarsi : šlapi „ lygiai ištepkite želė visus plaukus ir jų nebešukuokite.

Ši priemonė labai tinka kirpčiukams : ištepkite želė pirštus ir jais formuokite kiekvieną plaukų sruogelę ant kaktos ir apie smilkinius. Jeigu želė naudoja jūsų vyras, patarkite jam, kad išteptus plaukus geriau būtų padžiovinti ( šukuosena laikysis ilgiau ).

Puikią plaukų želė gamina firmos LOREAL ,SCHWARZKOPF, WELLA, REVLON.

Lakas

Jis skirtas šukuosenai sutvirtinti. Priemonė tinka visoms, kurios nori, kad ilgiau išliktų šukavimas ir paklustų plaukai “neklaužados”. Laką purkškite 20 cm atstumu: iš pradžių – prie šaknų, po to – likusius plaukus. Pasirinkite laką kurios nors anksčiau minėtos firmos. Geriau nusipirkite truputį brangesnį, bet geros kokybės ( juk ir lietuvių liaudis turi puikų priežodį: „Šykštus moka du kartus”).

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy