Kodėl Slenka Plaukai

110/365 - Private Life of a CatMoterys pavasarį pasitinka skubėdamos pasirūpinti išvaizda: sporto klubai, dietos, grožio procedūros, drabužių spintos atnaujinimas. Po šaltos žiemos, dėl sulėtėjusio fizinio aktyvumo, „riebesnės” mitybos įpročių daugeliui trūksta energijos, tad ieškome vitaminų, kurie padėtų papildyti organizmui būtinų medžiagų bazę. Neigiami šaltojo periodo ypatumai neretai atsiliepia ne tik bendrai organizmo būklei ir savijautai, bet ir plaukams. Slenkantys plaukai didžiausią rūpestį kelia moterims.

Plaukų slinkimo priežastys

Tiek moterims, tiek vyrams gražūs ir sveiki plaukai yra labai svarbi įvaizdžio dalis. Moterys jaudinasi del jų slinkimo, vyrai – dėl plikimo. Nustatyta, kad plaukų slinkimas pastebimai padidėja 30 proc. vyrų, sulaukusių trisdešimties metų, o apie 50 proc. moterų jis labiau kamuoja, kai sulaukia šešiasdešimties. Jei per dieną iškrinta iki šimto plaukų, jokio pavojaus nėra, tačiau neįprastai padidėjęs iškritusių plaukų kiekis turėtų priversti sunerimti ir išsiaiškinti to priežastis.

Nuolatinė įtampa ir darbo intensyvumas, ypač jei mažai judama, gali skatinti įvairių ligų atsiradimą. Be abejonės, tai susiję su nervų sistemos įtampa. Stresas, dietos, nevisavertė mityba,- nėštumas, skrandžio problemos, imuninės sistemos ir medžiagų apykaitos sutrikimai, nuolatinis pervargimas, miego trūkumas, visaverčio poilsio ir buvimo gryname ore stoka yra dažniausios plaukų slinkimo priežastys. Tačiau didesnį pavojų kelia hormonų sistemos pusiausvyros sutrikimai, odos ir infekcines ligos, organizmo intoksikacija, atsiradusi dėl šalinimo sistemos disfunkcijos ar didelio vaistų kiekio ir intensyvaus ligų gydymo, bei kitos priežastys – jos gali paskatinti ne tik sunkiai sustabdomą plaukų slinkimą, bet ir plikimą. Pastaroji problema daugiausia kamuoja vyrus, tačiau pasitaiko ir moterims.

Plaukų slinkimas yra sezoniškas, tad nereikėtų jaudintis iškritus nedideliam jų kiekiui.

„Jei plaukų slinkimas prasidėjo dėl streso ar nėštumo, tikrai galima tikėtis, kad jie atsigaus ir ataugs. Tereikia tinkamai pasirūpinti gydymu”

Svarbu kompleksinis gydymas

:: Aya is back X´D ::Plaukų šaknys turi būti nuolat maitinamos iš vidaus. Tam reikia, kad organizmas būtų sveikas ir galėtų normaliai funkcionuoti, tačiau neužtenka pašalinti tik plaukų slinkimo priežastis ar pakeisti gyvenimo būdą. Kartais problemą imamasi spręsti per vėlai, kai ji įsisenėjusi, tad vertėtų pagalvoti apie profilaktiką – periodiškai pasirūpinti plaukų struktūros ir organizmo stiprinimu, lygiai taip pat, kaip rūpinamės dantimis kasdien valydami ar vartodami vitaminus organizmui stiprinti, kad išvengtume peršalimo ir kitų ligų. Derėtų pabrėžti, jog nei pagrindinių, nei mažiau svarbių plaukų slinkimo priežasčių nepašalins paskubomis įsigytas specialus šampūnas. Būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku, plaukų specialistu ir pasirinkti tinkamas priemones, kurių kompleksiškas naudojimas iš tikrųjų  sustabdys problemą ir ją sėkmingai pašalins. Nera vienintelės veiksmingos priemonės, kurios naudojimas padėtų greitai sustabdyti plaukų slinkimą ar plikimą, tad efektyviausia naudoti produktus tiek iš išorės, tiek iš vidaus.

Labai atsargiai reikėtų naudoti liaudiškas priemones.  Žmonės sau tik kenkia, dar labiau blogina padėtį”

Pasirinkite tinkamą produkciją

Dažna su plaukų slinkimu susidūrusių žmonių klaida – pasirenkami nekokybiški komerciniai produktai. Nereikėtų pasitikėti vien reklama ir pirkti priemonių, kurios iš esmės nepašalina problemos. Pagalbos reikėtų ieškoti vaistinese ir pirmiausia pabandyti „Fitoval” produkciją – šampūną, losjoną ir kapsules. Šio šampūno sudėtyje yra plaukų šaknis maitinamosiomis medžiagomis aprūpinančio glikogeno ir hidrolizuotų kviečių baltymų, kurie stiprina plaukus iš vidaus ir apsaugo visą jų paviršių. Šampūnas naudingas ir plaukų struktūros profilaktikai užtikrinti, todėl rekomenduojamas naudoti keletą kartų per metus, net jei plaukai neslenka. Esant rimtesnių rūpesčių Ashley + Ryan | Veiled Beautydėl plaukų slinkimo, vien šampūnas nepadės, tad patartina vartoti kapsules. „Fitoval” kapsulėse yra plauko regeneracijai būtinų biologiškai vertingų medžiagų, vitaminų ir mineralų, kurie labai svarbūs procesams, vykstantiems plauko svogūnėlyje. „Gaila, kad žmonės visuomet nori greito rezultato, todėl skuba rinktis netinkamas priemones. Plaukų maitinimas iš vidaus ir išorės duoda daug didesnį efektą”, – sako gydytoja. „Fitoval” losjono naudojimas pagerina galvos odos kraujotaką ir padeda maistingosioms medžiagoms krauju pasiekti plaukų svogūnėlius. Tai svarbi kompleksinio gydymo dalis: kapsulės padeda kraują papildyti reikalingomis medžiagomis, o losjonas pasirūpina, kad šios medžiagos patektų į plaukų svogūnėlius. „Fitoval” losjonas ypač naudingas vyrams, kenčiantiems nuo plikimo. Viena dažniausių to priežasčių yra androgenine – deja, jokie šampūnai ir kapsulės to neišgydo. Tačiau „Fitoval” losjonas turi patentuotą antiandrogeninį poveikį ir veiksmingai pristabdo plikimą. Labai svarbu ir tai, kad „Fitoval” produkcija yra augalinės kilmės, nekenkia nei odai, nei plaukams,

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy