Slenkantys plaukai, pleiskanos

Big HairJau senovėje vešlūs, sveiki plaukai reiškė gerą žmogaus savijautą, jėgą. Šiuolaikinėje visuomenėje plaukai siejami su sveikata ir grožiu. Galima sakyti, kad grožis prasideda nuo plaukų, todėl juos kamuojančios problemos yra tokios svarbios.

Plaukų slinkimas – vis dažniau pasitaikanti problema. Tai lemia daugelis veiksnių— stresas, ligos, vitaminą, mineralųtrūkumas, hormonų pusiausvyros sutrikimai. Liaudies medicina turi savo būdus, kaip spręsti šią problemą. Tačiau tie būdai šiuolaikiniam žmogui sukelia daug nepatogumų. Tuo tarpu šiuolaikinė medicina siūlo efektyvesnes ir patogesnes priemones.

Gydant plaukų slinkimą, patartina naudoti ne vieną, o kelias priemones, derinant jas tarpusavyje: dermatologini šampūną, losjoną nuo plaukų slinkimo ir vitaminus, maitinančius plaukus. Šių priemonių reikėtų ieškoti vaistinėse.

Pažeisti plaukai. Intensyvūs saulės spinduliai, užterštas oras, pagaliau, minėtas vitaminų ir mineralų trūkumas – gali pažeisti plaukus. Jie praranda savo blizgesį, pradeda lūžinėti ir šakotis. Ypačšl problema opi turintiems Ilgesnius plaukus. Rūpinantis plaukais, pirmiausia, reikėtų užtikrinti tinkamą jų maitinimą. Vaistinėse galima rasti tam skirtų vitaminų kapsulėse, o dermotologiniai šampūnai pažeistiems palaukams gydyti puikiaitlks Ir kaip gydomoji, Ir kaip profilaktinė priemonė.

Pleiskanos. Daugelis yra su jomis susidūrę – su nepageidautinom snaigėm,„papuošiančiom” plaukus Ir pečius. Pleiskanų atsiradimo priežastys įvairios ir jos individualios – nuo netinkamos plaukų priežiūros iki rimtų odos ligų.
Jei pleiskanų nedaug, jas įveiks vaistinėje parduodamas dermatologinis šampūnas. Tačiau jei problema rimtesnė, vien šampūno nuo pleiskanų nepakaks. Tokiu atveju, drauge su šampūnu patartina naudoti dermatologinį losjoną. Jo nereikia nuplauti, losjono gydomosios savybės ilgai veikla pažeistos odos sritį.

PrastaiPuiku (2 votes, average: 1.50 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy