Akiniai Nuo Saulės

kudikis su akiniaisVasarą žmonės būną įdegę, pailsėję, laimingi, bet saulei spiginant į akis, sunku atitikti šį aprašymą jeigu neturi akinių nuo saulės. Prisimerkę, susiraukę žmonės atrodo lyg jų visai nedžiugintų taip ilgai laukti šilti orai. Kad atrodytumėte laimingi, verta pasidomėti, kokie akiniai nuo saulės madingi šią vasarą.

Kai 21 amžiaus dizaineriai pristato naujas kolekcijas, sunku nepatirti de javu jausmo. Lyg visa tai jau kažkur matyta, bet niekas nedrįsta to vadinti kopijavimu, greičiau praėjusio amžiaus įkvėpimu. Užplūdus vintage madai, daugelis netingi pasirausti po tėvų, senelių spintas ar senų drabužių parduotuves. Vis dėlto tikros stileivos žino, kad ne kiekvienas naftalinu kvepiantis daiktas yra madingas.

juodi akiniaiDidelių akinių nuo saulės mėgėjai žino, kad tai ne tik akis apsaugantis, bet ir praktiškas aksesuaras: sėkmingai dangsto visą naktį trukusio vakarėlio pasekmes bei leidžia paslėpti dėl tingulio ar skubėjimo nepadaryto makiažo. Šią vasarą dideli akiniai nuo saulės tikrai nedings nuo stilingųjų veidų. Nuo paskutinio sezono akinių jie skirsis tuo, kad bus dar didesni ir tamsius rėmelius keis spalvoti. Taigi, net amžinai madingas Jackie O. įvaizdis neliko nemodifikuotas. Taip atsitiko su visais populiariais akinių modeliais, įamžintais net filmuose – būkite atsargūs, jeigu pasižiūrėję į vieną iš jų nuspręsite žūtbūt įsigyti tuokius pačius. Klasika vis dar madinga, bet net ir nuo jos reikia nušluostyti dulkes.

Jeigu neturite pinigų keliems madingiems modeliams, nenusiminkite – juk akinius nuo saulės galėsite pasiskolinti ne tik iš savo tos pačios lyties draugo ar draugės. Ribas tarp “moteriškumo” ir “vyriškumo” ištrynė naujųjų laikų išradimas – unisex mada, kuriai paklūsta ir akiniai nuo saulės.

Stilingi Ray-Ban Wayfarer kampai.

Nors kai kuriems šie akiniai gali pasirodyti vyriški, bet būtent juos filme “Pusryčiai pas Tiffany nešiojo moteriškumo įsikūnijimas, aktorė Audrey Hepburn. Šiemet jais pasipuošti neturėtų bijoti nei merginos, nei vaikinai. Kad atrodytumėte stilingi, nebūtina įsigyti klasikinius juodus – akiniai madingi visų spalvų.Vis dar populiarūs vadinamieji vėžlio šarvo spalvos rėmeliai, kuriuos lietuviška akis įvardintų kaip geopardo kailio raštą.

Lašo formos aviatoriai

tomas-kruzas Sukurti tam, kad atitiktų Amerikos lakūnų akinių nuo saulės poreikius, aviatoriai, kuriuos pradėjo nešioti Holivudo žvaigždės, greitai užkariavo tvirtą poziciją mados rinkoje. Ko vertas vien Tomo Kruzo vaidmuo “Oro gvardijoje”, filme, kurį kritikavo dėl daugybės aviacijos klaidų, bet kuris įtikino vaikinus, kad aviatorių tipo akiniai nuo saulės yra kieta. Netrukus jais susižavėjo ir merginos, taip paneigdamos šių akinių vyriškumą.

Lietuvoje šis modelis geriau žinomas kaip amerikiečių policininko akiniai. Galite juos vadinti kaip norite – juk svarbiau žinia, kurią jais pranešate pasauliui: “Aš esu kietas. Aš galiu viską.” Tą galite pdaryti pasitelkę į pagalbą visas vaivorykštės spalvas.

Hipiška Hario Poterio akinių versija

haris-poteris Nors jaunajai kartai apskritieji akinukai asocijuojasi su Hariu Poteriu, pasaulis pažįsta ne mažiau garsų tokių akinių savininką – John’ą Lennon’a. Juos pamėgo hipiai, todėl apskriti įvairių spalvų lęšių akniai nuo saulės tapo neatsiejama jų įvaizdžio dalimi. Šiandien tokių akinių visai neprivaloma derinti su margais gėlių vaikų rūbais ar “sex, drug & rock’n’roll” gyvenimo būdu, dabar tai tiesiog madinga aprangos detalė. Vis dėlto vaikinai turėtų suklusti – nors hipiai didelio dėmesio lyčiai neteikė, šiemet šie akiniai skirti merginoms.

Kuklumo epochos pabaiga

Akiniai skirti trumparegiams ar padengti apsauginiu sluoksniu nuo UV spindulių jau seniai nebėra tik įrankis taisyti ar saugoti akis. Vos matomus rėmelius išstūmė ryškūs, spalvoti akinių rėmeliai, skirti pabrėžti stilių. Šiemet rėmeliai gali būti pauošti oda, kristalais, perlais. Nemėgstantys slėpti žymių firmų ženklus nebus nuvilti – šią vasarą akiniai visai neprivalo būti bevardžiai. Svarbiausia, kad akiniai nuo saulės būtų ryškūs, įdomūs, trauktų dėmesį ir akį. Juk kai pastebės jūsų akinius nuo saulės, jūs patys irgi neliksite nepastebėti.

PrastaiPuiku (1 votes, average: 10.00 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , , ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy