Sintetinio Kailio Gaminių Valymas

* Baltą sintetinį kailį išskalbtą galima kiek pamelsvinti.

* Sintetinio kailio gaminių negalima valyti acetonu ir acto esencija.

* Sausasis valymas. Pakabinkime daiktą kieme, iš išvirkščiosios pusės išdaužykime dulkes, gerąją pusę valykime še­pečiu arba šluotele pagal plauką. Paskui atsargiai pašukuokime retomis bukadantėmis šukomis, kad nesutraukytume susipainio­jusių plaukelių.

Riebalų dėmes valykime benzino ir padžiovinto bulvių krak­molo (imama lygiomis dalimis) košele. Ja įtrinkime dėmėtas vie­tas, o benzinui išgaravus, likusius baltus miltelius nupurtykime ir pavalykime šepečiu.

* Drėgnasis valymas. Paruoškime tokį tirpalą. Pusę gabalo ,,Vaikų” ar kitokio šviesaus tualetinio muilo smulkiai su­tarkuokime, užpilkime puse litro vandens ir virinkime (nuolat maišydamos), kol muilas visai ištirps. Tada indą nukaiskime ir ataušinkime, į tirpalą įpilkime stiklinę benzino, stiklinę šilto van­dens ir masę gerai išmaišykime.

Išdulkintą ir šepečiu išvalytą daiktą patieskime ant klijuote uždengto stalo, po nešvariomis vietomis padėkime fanerinę len­telę arba patieskime tankų audinį, paskui kietą trumpaplaukį še­petį pavilgykime paruoštoje masėje ir juo valykime pirma už­terštas vietas, paskui visą daiktą. Iš valytų vietų plaunamąjį mi­šinį pašalinkime šluostydami drėgna šluoste.

Išvalyfą daiktą pakabinkime šiltoje, bet nekarštoje vietoje. Pra­džiūvusį kailį atsargiai pašukuokime pagal plauką retomis buka­dantėmis šukomis arba kietu šepečiu.

Dirbtinį karakulį galima valyti taip pat, kaip ir dirbtinį kailį, tik be benzino.

Sintetinio kailio gaminius galima skalbti. Tam tikslui atardykime pamušalą, įdėkime gaminį į didelį indą arba vonią su skalbiklių tirpalu taip, kad jis nesiglamžytų, gulėtų laisvai. Jokiu būdu jo netrinkime, o tik šiek tiek nuspauskime delnais. Rūpestin­gai išskalautą gaminį suvyniokime į paklodę, paskui ištiesinkime, kad įgautų pirmykštę formą, ir kabinkime ant pakabo. Piešiniu marginto dirbtinio kailio negalima skalbti.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy