Sintetinio Pluošto Gaminių Valymas

Pageltusį sintetinio pluošto gaminį 10 min palaikykime tirpale, paruoštame iš 6—7 l vandens, 3 buteliukų 3% vandenilio pe­roksido ir šaukšto acto.

* Sintetinio audinio marškinius su kietais rankogaliais ir apy­kakle skalbkime rankomis šiltame vandenyje. Prieš skalbiant pata­riama juos 2 val pamirkyti kokių nors skalbiklių tirpale (5 g lit­rui vandens). Labai įdėvėtas vietas įtrinkime skalbiklio košelėje pavilgyta kempine. Išskalbtus baltus marškinius galima balinti optiniais baltikliais . Džiovinkime negręžtus.

* Raštuoto nailono gaminius skalbkime šiltame, o skalaukime šaltame vandenyje, negręžkime. Jeigu prieš džiaudamos ištiesin­sime visas raukšles, jų nereikės laidyti.

* Po dušo srove palaikytos išskalbtos nailoninės palaidinukės ir marškiniai atrodys kaip išlaidyti.

* Gydomieji skalbiniai iš chlorino skalbiami šiltame vandeny­je su bet kokiais skalbikliais, skalaujami ir nuspaudžiami negrę-žiant. Jų negalima džiovinti šiltoje vietoje ar šaltyje.

Šių skalbinių taip pat negalima lyginti ir valyti chemikalais.

* Gaminiai iš dubliuotų medžiagų neskalbiami. Įdėvėtas vie­tas valykime kokio nors neutralaus skalbiklio putose pavilgyta kempine arba minkštu šepečiu.

Išvalę muilo tirpalą pašalinkime vandenyje pavilgyta kempine. Išskalbtus gaminius džiovinkime ant pakabų toliau nuo šildymo prietaisų ir saulės spindulių. Laidykime tik iš gerosios pusės per medvilninį audinį. Šios medžiagos neturi liestis su naftalinu ir naftos produktais. Gaminius laikykime pakabintus ant pakabų kambario temperatūroje, tamsioje vietoje.

Kad kai­lis žvilgėtų, plaudamos kailinius žaislus, į vandenį įpilkime trupu­tį acto. Plaukime greitai, kad žaislai nepermirktų, paskui apdžio­vinkime ir sušukuokime

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy