18 Dovanų Idėjų Nežinantiems Ką Dovanoti

18 dovanų idėjų

Nors ir atrodo, jog dovanų pasirinkimas šiomis dienomis yra iš tiesų didžiulis, tenka pripažinti, jog nepaisant to vis vien dažnai susiduriame su idėjų stygiumi jas rinkdamiesi. Ir tai yra puikiai suprantama – kiekvienais metais susiduriame su galybės įvairiausių dovanų rinkimu tiek skirtingoms progoms, tiek ir skirtingiems žmonėms, todėl vienu ar kitu momentu galiausiai išsisemiame. Ir net jei manote, jog išbandėte visus dėmesio vertus kokybiškų bei originalių dovanų pasirinkimus – panikuoti tikrai neverta. Nes milžiniška dovanų pasiūla užtikrina tai, jog kokybiškų opcijų joje tikrai netrūks – tereikia mokėti jų ieškoti. Toliau pateikiame 18 dovanų idėjų:

  1. SPA procedūros

 spa proceduros

 

SPA procedūros, kaip įvairūs masažai ar veido kaukės, vis labiau populiarėja, jas renkantis kaip dovanas. Ir tai yra puikiai suprantama – tokios procedūros suteikia į jas pakviestiems žmonėms galimybę bent trumpam tiek išoriškai, tiek ir vidumi atitrūkti nuo kasdieninių problemų bei pailsėti, dėl ko tokios procedūros ir yra vis labiau vertinamos.

2. Apyrankės

 dovana apyrankeApyrankės – tai išskirtinai universali dovana, tinkanti tiek įvairių lyčių žmonėms, tiek ir įvairioms progoms, kas išties žavi. Tuo labiau jog apyrankės pastaraisiais metais sparčiai populiarėja, tapdamos išties madingu aksesuaru, dėl ko tokią dovaną gavęs žmogus tikrai nuoširdžiai džiaugsis, ypač jei Jūsų jam ar jai parinkta apyrankė nors kiek atitiks to žmogaus mėgstamą stilistiką ar spalvas.

3. Aktyvios pramogos

  dovana oro balionaiJei ieškote dovanos aktyvų laisvalaikį mėgstančiam žmogui bei tikram galimybių atitrūkti nuo kasdieninės rutinos atsipalaiduojant entuziastui – tokiu atveju aktyvios pramogos neabejotinai yra geriausias galimas pasirinkimas. Tai gali būti tiek plaukimas baidarėmis, tiek skrydžiai oro balionu, tiek įvairus sportas kaip šaudymas iš lanko ar pasiplaukiojimas irklentėmis. Įvairių tokio tipo pramogų pasirinkimas yra tiesiog milžiniškas, todėl tikrai rasite kažką, kuo konkretus žmogus, kuriam ieškote dovanos, tikrai nuoširdžiai mėgausis!

 

4. Raktų pakabukai

raktu pakabukasJei ieškote pakankamai nebrangios dovanos vienai ar kitai pakankamai nedideliai progai – raktų pakabukai yra išties Jūsų dėmesio verta opcija! Tai – tiek praktiška, tiek ir išvaizdi bei stilinga smulkmena, kuri, ją pritaikius prie konkretaus žmogaus pomėgių, bus dovanos gavėjo/-s sutikta su tikrai nemenka šypsena.


5. Gėlės

 geles dovanomsGėlės – išskirtinai dėmesio vertas pasirinkimas. Taip, dalis žmonių galvoja, jog jos jau yra tapusios banalia dovana, bet tenka pripažinti, jog gėlių efektyvumas visgi nei kiek nemažėja – jos ir toliau efektyviai skleidžia pozityvą, gerą nuotaiką bei įvairias kitas teigiamas emocijas, žavėdamos tiek moteris, tiek ir vyrus.

Ir visgi, jei norite kažko tikrai originalaus – rinkitės ne pavienes gėles, o jų puokštes. Norėdami per ne lyg nenutolti nuo klasikos galite rinktis įvairiaspalvių ar ryškiai raudonų rožių puokštes, o siekdami išties išskirtinio efekto – rinkitės kiek originalesnių gėlių, kaip alstromerijų, gerberų ir daugybės kitų rečiau pasirenkamų augalų derinius.

6. Degustacijos

 sokoladas, degustacijaDegustacijos yra tiesiog ideali dovana visiems, mėgstantiems maistą bei kokybiškus jo skonius. Žavi ir tai, jog degustacijų pasirinkimas yra išties didelis, dėl ko tai taps puikia dovana įvairių pomėgių žmonėms: mėgstantys saldėsius nestokos entuziazmo lankydamiesi naminių ledų ar šokolado degustacijose, kai tuo metu mėgstantys alkoholį žavėsis įvairiomis vyno ar alaus degustacijomis.

 7. Koučingo sesijos

koucingo seminarasKoučingo sesijos sparčiai populiarėja ir tai yra išties suprantama. Tokios sesijos motyvuoja, suteikia šiek tiek naujų žinių bei stumteli nebijoti savo tikslų – o tai yra būtent tai, ko praktiškai kiekvienam iš mūsų reikia, norint realizuoti save bei pasiekti tai, apie ką svajojame!

8. Sieniniai laikrodžiai

 laikrodis dovanotiSieniniai laikrodžiai – puiki dovana, tiksianti kiekvienam! Tokie laikrodžiai yra ne tik išties praktiški, bet ir žavintys savo išvaizda. Pastaruoju aspektu šie laikrodžiai yra universalūs – galima rinktis iš galybės įvairiausių jų stilistikos tipų: tai gali būti romantiškas, vintažinis, modernus, kalėdinis ar tiesiog šmaikštus laikrodis. Būtent sieninių laikrodžių išvaizdos įvairovė užtikrins tai, jog konkretų laikrodį prie tam tikro žmogaus namų interjero nesunkiai pritaikyti bus tikrai galima, tokiu būdu papildant bei paįvairinant dovaną gavusio žmogaus namų išvaizdą bei atmosferą.

9. Puodeliai

dovanu puodeliaiPuodeliai – dar viena ypač dėmesio verta dovana, kuri žavi ne tik praktiškumu, bet ir savo dizainų įvairove, leidžiančia šią dovaną pritaikyti įvairiems skirtingiems žmonėms. Aukštesnes pareigas darbe užimančiam žmogui puikiai tiks boso puodelis, antrąjai pusei – įvairūs pasirinkimai su romantišku dizainu, papuoštu širdutėmis. O jei ieškote kažko, kas patiktų absoliučiai visiems – rinkitės magiškus puodelius, kurie netikėtai pakeis savo dizainą vos į puodelį įpylus karšto gėrimo, kas nuoširdžiai sužavės kiekvieną!

10. Knygos

knygos dovanoms Knygos yra puiki dovana visiems, kurie nori iš gyvenimo pasisemti daugiau nei tik paviršinį jo sluoksnį. Juk knygos tiek teikia naudingos naujos informacijos, tiek ir priverčia susimąstyti. Tad jei žmogus, kuriam ieškote dovanos, yra tokių dalykų entuziastas – jam ši dovana tikrai patiks! Ypač turint galvoje šiomis dienomis randamą tiesiog milžinišką knygų pasirinkimą, leisiantį atrasti tokią opciją, kuri geriausiai atitiks žmogaus, kuriam ieškote dovanos, pomėgius bei asmenybę.

11. Rankų šildytuvai

ranku sildytuvai Tuo atveju, jei ieškote dovanos vienai ar kitai žiemos metu vykstančiai šventei – įvairūs rankų šildytuvai yra tiesiog idealus pasirinkimas. Jie ne tik žavi pakankamai mažomis kainomis, bet ir stulbina puikiu jaukiu dizainu bei tuo, jog kasdienybę, būnant apsuptam žiemiško šalčio, paverčia žymiai komfortabilesne, turint galimybę susišildyti ypač sparčiai.

 12. Linksmos dovanos

linksmos dovanos Ieškote kažko linksmo? Tokiu atveju Jums pasisekė, kadangi šypsenai išspausti skirtų dovanų pasirinkimas šiomis dienomis yra tiesiog milžiniškas. Tai gali būti linksmi tualeto šepečiai, atrodantys tarsi ginklai ar mikrofonai; tai gali būti fotoaparato imitacijos, iš tiesų purškiančios vandenį; tai gali būti ir linksmo dizaino rašikliai, atrodantys kaip švirkštai ar laidyklės. Trumpai tariant – šiuo atveju tokių dovanų gamintojai ne tik realizuoja viską, ką galvodami apie linksmas dovanas galite sukurti savo fantazijoje, bet ir tai viršija, kas tokią dovaną gavusį žmogų leis nuoširdžiai tiek pralinksminti, tiek ir nustebinti.

13. Atvirukai

atvirukai Neretai pamirštame apie atvirukus, apie juos galvodami kaip apie bereikalingas išlaidas. Ir visgi, tenka pripažinti, jog atvirukai efektingumo dovanai tikrai prideda – jie žavi tiek savo unikaliais dizainais, tiek ir nuoširdžiu turiniu, už ką sumokėti vos keletą eurų yra išlaidos, kurias tokios dovanos efektyvumas atperka su dideliu kaupu.

 14. Fotosesijos

 fotosesijos kainaFotosesijos – tai puikus pasirinkimas, išsiskiriantis savo universalu, kadangi tinka tiek įvairioms žmonių grupėms, tiek ir įvairioms progoms. Jei ieškote dovanos, kuri tiesiog suteiktų galimybę atsipalaiduoti bei pasikrauti pozityvo – rinkitės įprastas fotosesijas netradicinėse vietose. O jei Jūsų tikslas yra padovanoti profesionalią fotosesiją, kuri leistų žmogui asmeninį foto albumą pasipildyti dešimtimis išties kokybiškų bei dailių fotografijų – geriausia dovanoti kvietimą apsilankyti profesionalioje studijoje.

15. Taupyklės

 kiaule taupykleTaupyklės – dar viena puiki dovana, ypač patiksianti praktiškiems žmonėms, nevengiantiems galimybių taupyti. Negana to, jog tai yra išties kasdienybėje pravarti dovana, įvairios taupyklės puikiai praverčia ir kaip interjero puošybos detalė! Žaismingam interjerui šarmo pridės kiaulė taupyklė, modernios stilistikos patalpą papildys inovatyvi elektroninė taupyklė, o tiesiog norint originalaus bei efektingo namų akcento įspūdį jų svečiams tikrai padarys kaip fotoobjektyvas ar kaip nedidukas seifas atrodančios taupyklės, nustebinsiančios kiekvieną.

 16. Loginiai žaidimai

rubiko kubas dovanomsĮvairūs žaislai – galvosūkiai yra tai, apie ką pagalvoti renkant dovanas yra išties verta. Taip iš esmės yra dėl to, nes tokio tipo žaidimai yra išskirtinai universalūs, tapdami unikalia bei įdomia pramoga ne tik vaikams ar jaunuoliams, bet ir suaugusiems žmonėms. Negana to, tokie loginiai žaidimai kaip įvairios medinės dėlionės, rubiko kubai ar šachmatai yra ne tik įdomi pramoga, bet ir kiekvieno iš mūsų protui naudingas užsiėmimas, lavinantis loginį bei erdvinį mąstymus. Būtent dėl tokių žaidimų įvairiapusiškumo jie yra dovana, tiksianti bei patiksianti daugeliui!

17 Nuotraukų rėmeliai

nuotrauku remeliai Įvairios fotografijos yra ko gero vienas iš emociškai paveikiausių dalykų, primindamos mums apie įvairius pozityvius praeities momentus. Būtent dėl to, nuotraukų rėmeliai yra tiesiog ideali dovana, leisdama įvairias linksmas kadaise patirtas akimirkas paversti dailia namų interjero detale. Ypač žavi ne tik tai, jog nuotraukų rėmeliai yra išties praktiški, bet ir jų išvaizdos universalumas, kurį garantuoja milžiniškas rėmelių pasirinkimas: kaip Valentino dienos dovana puikiu pasirinkimu taps širdies formos rėmelis, o vaikams tikrai patiks įvairūs žaismingi rėmeliai, kurių forma primena įvairius gyvūnus ar mėgstamus herojus. Trumpai tariant – nuotraukų rėmelių dizaino atžvilgiu tikrai rasite pasirinkimą, kuris tiek puikiai prisitaikys prie konkrečios patalpos išvaizdos, tiek ir prie dovanos gavėjų pomėgių bei poreikių!

18. Paveikslai

 paveikslaiTaip, paveikslai nėra ypatingai pigi dovana, dėl ko neretai žmonės apie jų pirkimą net nemąsto. Ir tenka pripažinti, jog tai yra išties didelė klaida, kadangi kokybiški paveikslai yra tiesiog milžinišką išliekamąją vertę turinti dovana – ji leidžia maksimaliai efektingai papuošti namų interjerą, su kuo efektingumu lygintis negali joks kitas pirkinys. Ypač džiugina ir tai, jog vienetiniams paveikslams išleisti pinigai negali būti įvardinti kaip išlaidos – tai yra investicija, kadangi bėgant laikui paveikslų vertė ne tik išsilaiko, bet ir dažnais atvejais sparčiai kyla, dėl ko tokia dovana tampa dar vertingesne.

PrastaiPuiku (No Ratings Yet)
Loading...
  1. ,

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy