Kaip Lavinti Atmintį

atmintisDauguma žmonių turi sunkumų įsidėmėti žmonių veidus ar atsiminti vardus. Kaip atsiminti šiuos dalykus yra tik atminties technikos reikalas, pavyzdžiui, norint atsiminti veidą, reikia paanalizuoti asmens veido bruožus tuo metu kai jį sutinkate arba jis yra jums pristatomas. Pabandykite rasti kokią neįprastą savybę, ausis, plaukų kritimą, kaktos sritį, antakius, akis, nosį, burną, smakrą, sudėjimą ir t.t.

Sukurkite asociaciją tarp dviejų charakteristikų: veido ir asmens vardo jūsų galvoje. Asociacija gali būti sąsaja su kitu žmogumi turinčiu tokį patį vardą.

Kitas mažas triukas yra paprašyti žmogaus pakartoti savo vardą po to, kai pirmą kartą išgirstate jo vardą. Nepamirškite nuolat kartoti to žmogaus vardą, kai tęsiate su juo pokalbį (aišku ne per daug). Jeigu vardas neįprastas, paprašykite paaiškinti iš kur vardas kilęs arba ką jis reiškia. Atsiminkite, kad kuo dažniau matysite ar girdėsite asmens vardą, tuo labiau jį įsiminsite.

Net ir kai su žmogumi išsiskiriate, dar keletą kartų pakartokite jo vardą mintyse prisimindami vykusio pokalbio turinį.
Paminėti meodai, kaip įsiminti veidus ir vardus yra paprasti ir tuo pačiu veiksmingi. Asociacijos su kitais vaizdiniais arba kitais žmonėmis tikrai padeda.  Nuolat kartojant atmintis vis stiprėja.

Jeigu norite pagerinti savo atmintį, siūlome pažaisti atminties lavinimo žaidimą, kuriame turite rasti 2 vienodus paveikslėlius remdamiesi savo atmintimi.

Žaisti žaidimą.

PrastaiPuiku (4 votes, average: 7.50 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , , ,
1 komentaras

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy