Plytelių Klijavimas Ant Betono

Kai jau esate pasiruošę klijuoti keramines plyteles ant cementinių grindų, nepamirškite keleto darbą palengvinančių patarimų. Pirmas patarimas būtų apsaugoti savo kelius nuo kietų betono grindų pasidedant kokį minkštą padėkliuką ar kilimėlį.

Jeigu klijuojate plyteles nuo nulio patartina prieš klijavimą betoną padengti apsauginiu sluoksniu, kuris neleis judant grindims susilaužyti plytelėms. Apsauginis sluoksnis nuo plyšių yra dviejų rūšių: skystas, pilamas ant grindų ir vyniojamas tiesiai ant paviršiaus.

apsauginis-1 skystas apsauginis-2 vyniojamasApsauginis sluoksnis nėra būtinas, tačiau rekomenduotinas norint išvengti vėlesnio plytelių deformavimosi.

Kitas veiksmas būtų tinkamai paruošti grindų paviršių, kad plytelė priliptų kuo stipriau. Netinkamai užteptas plytelių glaistas sukietėjęs gali smarkiai veikti plytelę ties vienu tašku ir dėl to pastaroji gali įskilti, jeigu bus slegiama didelio svorio iš viršaus. Tinkamai paruošti paviršių reikia pirmiausia nušluoti nuo jo visas dulkes ir kitus nešvarumus, ir galiausiai dar viską nušluostyti drėgna kempine. Tik pernelyg nepersistenkite, paviršius neturi būti šlapias, tik drėgnas.

plyteliu-klijavimas-sudrekinkite pavirsiu

Naudokite dantytą glaistiklį, kad tolygiai padengtumėte paruoštą paviršių. Laikykite glaistiklį 45 laipsnių kampu, kad pernelyg nenugramdytumėte užpilto glaisto nuo grindų paviršiaus. Stenkitės neužtepti glaisto ant jau šalią esančių priklijuotų plytelių.

plyteliu-klijavimas- glaisto tepimas

Uždėkite paruoštą plytelę lygiagrečiai su nusibrėžta linija ir išlaikykite atitinkamą tarpelį tarp plytelių. Grindų ir plytelės sudrėkinimas prieš klijuojant padindins sukibimą, kadangi papildomą drėgmė leis tolygiau kietėti plytelių klijams.

Skaitykite daugiau:

PrastaiPuiku (2 votes, average: 4.50 out of 10)
Loading...
  1. , , , , , , , ,
Komentarų nėra. Būkite pirmas

Jūsų komentaras:

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Patarimų Archyvas
© 2009-2021 ValdoPatarimai.lt Visos teisės saugomos.
Pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ir skelbti kitose svetainėse.
Privacy policy